sie 04

Nowa edycja – nowe wyzwania

Z przyjemnością wspominamy udział w II edycji Programu WF Z KLASĄ w roku szkolnym 2014/15, udział w konkursach i Olimpiadzie Pomysłów, wzajemne poznawanie się i wymianę doświadczeń….

Przed nami nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Jeszcze cieszymy się latem i wakacyjnymi przygodami… zbierając siły i inspiracje przed III EDYCJĄ PROGRAMU WF Z KLASĄ :-)

Zatem dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali nas w tym szczególnym miejscu i zapraszamy  już teraz na naszego nowego BLOGA, który już za chwilę stanie się SPORTOWĄ KRONIKĄ SP.31 w roku szkolnym 2015/2016TUTAJ  :-)

pol2wak

lip 13

Witajcie Wakacje :)

Po pracowitym roku szkolnym przyszedł czas na wytęsknione WAKACJE :D Mamy nadzieję, że spędzacie je bezpiecznie, wesoło i aktywnie :) Życzymy Wam wspaniałych podróży, niezapomnianych wycieczek, ciekawych zabaw, samych radosnych chwil… Odpoczywajcie i zbierajcie siły na nowe szkolne wyzwania :)
Wszystkich, którzy zechcą podzielić się z nami wakacyjnymi przygodami – zapraszamy do współtworzenia foto-albumu na fanpage naszej szkoły :)  Wasze wakacyjne relacje, mogą stać się skarbnicą pomysłów,  jak spędzić ciekawie i aktywnie czas wolny :D

lip 13

Ukończenie Programu WF Z Klasą :)

Za nami bardzo aktywny i sportowy rok szkolny 2014/2015 :) Cieszymy się ogromnie, że wszystkie nasze działania zostały dostrzeżone i docenione przez Zespół WF Z KLASĄ, czego dowodem jest przyznanie odznak: BLOG NA MEDAL, INNOWACYJNY WF, KORZYSTAMY Z DOBRYCH PRAKTYK oraz ODZNAKI UKOŃCZENIA PROGRAMU I CERTYFIKATU :) To był rok pełen poszukiwań, nowych wyzwań i inspiracji, które z pewnością dodatkowo zaowocują w nowym roku szkolnym. Ogromne zaangażowanie całej społeczności szkonej dowiodło, że wszyscy chcemy doświadczać czegoś nowego, co pozwoli nam aktywnie i ciekawie spędzać czas. Dodatkowym atutem jest to, że świadome uczestnictwo w kulturze fizycznej pozwala również wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie.

Czytaj wpis

lip 13

Przyznianie Odznak STOP ZWOLNIENIOM Z WF

Miło nam poinformować, że po raz pierwszy w naszej szkole przyznane zostały odznaki STOP ZWOLNIENIOM Z WF :) W uroczystej atmosferze, podczas akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/15 i  w obecności całej społeczności szkolnej i zaproszonych Gości –  otrzymało je 15 uczniów z klas IV-VI, którzy spełnili wymagania określone w regulaminie opracowanym w ramach Akcji STOP ZWOLNIENIOM Z WF-u.

Czytaj wpis

cze 16

Kącik Gier Podwórkowych

Potrzeba ruchu zarówno młodszych, jak i starszych uczniów (i nie tylko :) , była wystarczającym powodem, aby przypomnieć sobie popularne gry podwórkowe. Pamiętają je nasi Rodzice i potwerdzają, że właśnie one uprzyjemniały wolny czas dzieciom. Po wywiadach z Dorosłymi i poszukiwaniach w różnych źródłach, uczniowie chętnie zgłaszali swoje propozycje w postaci barwnych rysunków i opisów :) Szkolny Zespół Odkrywców Gier i Zabaw oraz Samorząd Uczniowski, po konsultacji z Panią Dyrektor – ochoczo zabrała się do pracy. Wystarczyły projekty, kreda do szkicowania, farba olejna w różnych kolorach, wałeczek do malowania i …. asfaltowe płyty na placu przyszkolnym :D

q5

Czytaj wpis

cze 16

Kiermasz Koktajlowy

W Piątkowe popołudnie i wieczór – 12 czerwca – nasza szkoła zaprosiła Uczniów, Rodziców, lokalną Społeczność oraz Sympatyków na coroczny kiermasz. Tym razem był to „Kiermasz Koktajlowy”. Na sali gimnastycznej i świetlicy pojawiły się barwne kawiarenki tj. „Kawiarenka Belfra”, Kawiarenka „Na wynos”, które kusiły owocowymi koktajlami, herbatką, kawką oraz pysznymi ciastami i ciasteczkami :) Trudno było się oprzeć takim delicjom przygotowanym przez Rodziców i Nauczycieli :)
20150612_153527

cze 15

Relacja z Letniej Akcji Sportowej

Za nami Letnia Akcja Sportowa, na którą wybraliśmy EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU stanowiący cvykl imprez sportowo-rekreacyjnych. W tym roku europejski TYDZIEŃ sportru przypadł w terminie od 26 maja do 1 czerwca. My postanowiliśmy rozpocząć go już dzień wcześniej, czyli 25 maja. Przygotowaniami oraz realizacją zajął się Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego i Tańca oraz Dyrekcja Szkoły. Prace przebiegały we współpracy z Samorządem Uczniowskim, Wychowawcami klas, Nauczycielami i Rodzicami. Zawody, konkursy oraz zabawy odbyły się na terenie szkoły tj. sala gimnastyczna, sala taneczna, świetlica, korytarze, na boisku wielofunkcyjnym przy naszej szkole oraz  hali sportowo-widowiskowej „Polonia”, dzięki uprzejmości MIEJSKIEG0 OŚRODKA SPORTU I REKREACJI, za co serdecznie dziękujemy.

20150601_114747

Czytaj wpis

Starsze posty &laquo

css.php