12 cze 2012

Festiwal

W dniu 1 czerwca mieliśmy festiwal projektów. Było ciekawie dla mnie to było coś nowego, ale dobrze , Pani wcześniej mówiła jak to się trzeba zaprezentować. Byli nasi rodzice, przyszło dużo rodziców bo były występy maluchów na zakończenie.
Mieliśmy z naszą panią podsumowanie. Ja sama wiem że program był fajny, nauczyłam się nowych rzeczy, posługuję się e-biblioteka, dość sprawnie szukam informacji w necie, poznałam nowe programy prezi, movie maker, Publisher, utrwaliłam sobie logpmocję- świetny program, Power Point., geogebrę..
Dużo pracowaliśmy w grupach, ważna jest umiejętność współpracy w grupie, odpowiedzialność, trzeba umieć wybierać najważniejsze materiały,

26 maj 2012

O wyjeździe do Włoch

W ubiegłym tygodniu byliśmy we Włoszech na Sycylii w Biankawilla przez pięć dni.Zobaczyliśmy piękne widoki z samolotu.Byliśmy też na Etnie z której widać piękne widoki.Zwiedzaliśmy też doline świątyń jest tam ich trzy.Byliśmy też w domu włoskiego bohatera Pirandello.W szkole pokazywaliśmy swoje prezentacje w prezi o włoskim bohaterze.Bardzo im się podobało.Szkoła troche inna nisz nasza, bardziej krzykliwa.

23 maj 2012

Sonda

Na blogu głównym wzięłam udział w sondzie o wykorzystywanie programów.Znam programy jak np.prezi, movie make,power point, logo mocja.Najbardziej podoba mi się program w prezi jest on ciekawy i fajnie wychodzą te prezentacje.;)

09 maj 2012

Comenius

Ja i koleżanki z mojej klasy musieliśmy zrobić prace plastyczne.Niektórzy robili portrety Włoskiego bohatera,a pozostali rzeźbili w mydle i robili też prace plastyczne różnymi technikami.Wyjeżdżamy już w tą w niedzielę czyli 13 maja.Bardzo sie cieszę.

08 maj 2012

Projekt matematyka

Dziś ocenialiśmy się  z projektu matematycznego. Ja jestem w grupie Jasia. Nasza grupa jeszcze sie nie zdążyła ocenic, ale przed naszym wyjazdem zdążymy.

30 kwi 2012

Projekt wf

Nasze projekty są zakończone . Mi elismy podsumowanie , sami ocenialiśmy się, była ocena grupy oraz pana Kulki. Było ciekawie ale tez i fajnie. Projekt nie był dla nas trudny, bo kartki ruchome potrafimy robic, w edytorze tekstu też sprawnie nam idzie. Mięliśmy po prostu trochę informatyki na wychowaniu fizycznym, ale to dobrze bo utrwaliliśmy sobie to co nauczyliśmy się na informatyce.

:D

27 kwi 2012

Głosowanie

Ja dzisiaj zagłosowałam na hasło.Dziś też przedstawiamy akademia na 3 maja.Bardzo się tremuje przed akademią.

20 kwi 2012

Wyjazd do Włoch

Zbliża się wyjazd do Włoch.Więc moi rodzice wyrobili mi paszport. Bardzo się cieszę że jadę właśnie tam. W związku z tym robimy prezentacje w prezi o bohaterze z Włoch.;)

 

17 kwi 2012

ekologia

Na lekcjach dodatkowych robiliśmy eko znaczek na konkurs.Narysowałam śmietniki i bociana czarnego który wrzuca metal do odpowiedniego śmietnika.narysowałam bociana dlatego , że występuje w naszym regionie.Jak dorosnę chcę dalej się troszczyc o przyrodę i o ekologię.

11 kwi 2012

Projekt wf

Z panem Kulką zrobiliśmy broszurki, wstawialiśmy autokształty. Pani Nowak ma sprawdzić od strony informatyki. Zwracaliśmy uwagę na zasady kodeksu, podawaliśmy adresy stron z jakich korzystaliśmy. Jeszcze tylko mamy się ocenic i przygotować się do prezentacji na szkolnym festiwalu

css.php