04 mar 2013

Długo się nie widzięliśmy :)

Zmieniłam szkołę,  było troszkę ciężko ale dałam radę. Bałam się, że wraz ze zmianą szkoły zostanie  usunięty mój blog, ale jednak nadal mogę na nim pisać o wydarzeniach, które spotykają mnie codziennie i dzielić się z Wami wieloma rzeczami.   Cieszę się, że powróciłam do pisania no i oczywiście do Was moi blogerzy.  ;)

 

11 sie 2012

Trolololo ;P wariacie wakacyjne ^^!

Jeszcze   w te wakacje zobacze moich przyjaciół z wakacji z , którymi spotykałam si ę przez miesiąc tych wakacji  ! Było super !Myślałam ,że to już koniec z naszymi spotkaniami i wariacjami .. Ale jednak nie !.. Jednak jeszcze spotkam się z nimi nawet nie wyobrażacie sobie jaka byłam zadowolona ;) Bardzo dużo im zawdzieńczam mięndzy innymi ; Najlepsze wakacje mojego życia !  Dziękuję wiem ,że nie możecie tego zobaczyć ;P Ale i tak dziękuję ;* Kocham ; Ewela,ela ,ewa,monia;*

,Domcia,Daria,Mati,Andrzej,Daniel,Damian,Arek,Adrian,Kamila choć był to jeden dzień to i tak dziękuję Tobię i Oliwii ;*

DZIĘKUJĘ ! <3

 

10 sie 2012

Wakacje ;))

Wakacje to dla mnie i dla moich kolegów i koleżanek chyba najlepszy czas w roku . ;) Myślę, że nie ma nam co się dziwić ponieważ przez cały czas chodzimy do szkoły i nie mamy czasu na wiele przyjemności .które w wakacje można zrealizować . Cieszę się , że i w tym roku moje wakacje były udane . ;) Spędzałam je z moimi znajomymi oraz rodziną . poznałam wielu nowych ludzi . jeździłam  w różne miejsca m.in:Na Litwę, do Augustowa, na wioskę oraz do Suwałk ;. ;) Było bardzo fajnie ;) Bywałam na wielu plażach i jeziorach w wielu miejscach ciekawych do zobaczenia na Litwie ! Serdecznie zapraszam może w następne wakacje?.. Na pewno się wam spodoba !  ;P

24 cze 2012

Festiwal w Warszawie :)

W piątek byłam razem z blogowiczami z sp12 w Warszawie na festiwalu oraz z Panią Kasią i jej córką Gabrysią .  Na festiwalu było super prezentowaliśmy swój projekt po nazwą : Gloger – Lubię to ! Nazwa wzięła się z tego powodu ,że bardzo dużą uwagę zwracaliśmy na naszego patrona Zygmunta Glogera , Który był bardzo ważną osobą . Prezentowaliśmy : projekty badawcze robione przez dzieci z 1 klasy oraz wiele wiele innych projektów dotyczących doświatczeń  jakich dokonywał nasz Patron . pod koniec każda grupa uczestniczonca w programie dostała nagrody :)

05 cze 2012

Wielka radość !!!! :D

Moi drodzy bardzo cieszę się z dostania kolejnej odznaki, która sprawia mi  wielką radość nie wiedziałam, że sprawi mi to takie szczęście. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy polecali mój blog . :D

03 cze 2012

Chomiki są super :D

Nie dawno odwiedziłam moją koleżankę Anię,która dostała chomika,którego nazwała ” Frugo” czy to nie jest słodka nazwa?Moim zdaniem ten chomiczek jest słodki . Szkoda, że nie mogę mieć takiego chomika jak ona, ale myślę, że wystarczy mi mój pies, którego kocham !!! :D To tyle na temat tego co chciałam wam powiedzieć aha i jeszcze jedno pamiętajcie chomiki są super!!!

29 maj 2012

Pani Dyrektor Taisa Utko :)

 

Kolejna prezentacja w Picasie została zrobiona poprawnie, z czego niezmiernie się cieszę . Jedynym problemem było to, że Picasa zaczęła wariować i obcinać sama zdjęcia, z czego nie byłam zadowolona. Ale wszystko zakończyło się dobrze i na szczęście. Nie obyło się bez pomocy męża Pani Kasi :)

Pani Taisa była dyrektorem naszej szkoły 20 lat!!! Tylko ona wiedziała, jak doszło do wyboru naszego patrona. O tym i o wielu innych rzeczach Pani Taisa opowiedziała nam podczas spotkania 11 maja. Muzyka wykorzystana w pokazie to piosenka „Kraina kresowa”, której autorką jest nauczycielka naszej szkoły Pani Viola Kułak. Utwór został wykorzystany za zgodą autorki :) Miłego oglądania :)

YouTube Preview Image
17 maj 2012

Mój pierwszy pokaz zdjęć w Picasie :)

Picasa jest bardzo fajnym programem, a na dodatek prostym :) jeśli chcesz pokaz zdjęć w Picasie, powinieneś:
1. Wybrać zdjęcia
2. Umieścić je np: w folderze
3. Ściągnąć Picasa na przykład z www.dobrepogramy.pl
5. potem zainstalować program na komputerze
6. Ściągnąć muzykę (tylko legalną!)
Potem już tylko:
- dajemy opisy do zdjęć, stronę tytułową, składamy to wszystko w jeden film i zamieszczamy w Youtube :)

YouTube Preview Image
07 maj 2012

Picasa już niedługo poznam !!!

Już na jutro mam zaplanowane poznać tak zwane „Picasa”. Jestem szczęśliwa, że poznam kolejną technikę prezentacji . Myślę, że jeśli będę uczyć się kolejnych technik prezentacji będę bardziej doświadczoną blogerką.:)

Ciechanowiec już zwiedziałam :)

W Ciechanowcu było Super. Byłam w różnych miejscach o, których nawet nie śniłam np : Dwór Hrabiego, Muzeum Chleba oraz muzeum Pisanki w, którym zobaczyłam chyba najmniejszą pisankę świata :) tak myślę. Byłam w miejscu w, którym robi się chleb tak zwanym Muzeum Rolnictwa oraz w młynie . Ogółem bardzo mi się podobało :) . Jestem zadowolona,że na nią pojechałam .

css.php