Blogujemy!

Wszystkim autorom blogów i czytelnikom życzymy dobrego roku!

Powstają kolejne blogi w ramach naszego programu o mediach. Czytamy je i komentujemy. Czekamy na pierwsze wpisy na blogach, które na razie są jeszcze puste. Odwagi!

A wy czytacie blogi innych autorów? Przypominam, że możecie nawzajem komentować swoje wpisy. Pamiętajcie o tym, żeby upubliczniać komentarze, które inni wam zostawiają, tak, by wszyscy je widzieli (po zalogowaniu na bloga, w kolumnie po lewej stronie – w Komentarzach należy kliknąć w „Zatwierdź”).

Blogi, które powstały do tej pory można podzielić ze względu na poruszane tematy na: kulturalne, polityczne, społeczne, dotyczące życia szkoły.

Przedstawiam kilka wybranych wpisów z waszych blogów:

  • kulturalnie:

Relacja z wystawy w lokalnej galerii

Recenzje książek

Recenzja spektaklu

  • lokalnie:

Relacja z sesji rady gminy

  • medialnie:

Czym są otwarte zasoby

  • z życia szkoły:

Jasełka w Gimnazjum nr 2

Matematyczny maraton

Szkolne święto

Kasia, CEO

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Inspiracje, Młodzi i media, Włącz się! Młodzi i media, Włącz się! Młodzi i media - edycja 2012/13 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge