Olimpiada Medialna

Zachęcamy uczniów do udziału w Olimpiadzie Medialnej, której tematem przewodnim będą media publiczne.

Celem projektu ma być zainspirowanie nastoletnich odbiorców do zaangażowania się w debatę dotyczącą znaczenia i przyszłości mediów publicznych, przedstawienia własnej ich wizji oraz stworzenie przestrzeni dla zaistnienia tych głosów.

Zaproszenie do udziału w Olimpiadzie Medialnej adresowane jest w pierwszej kolejności do uczniów prezentujących interdyscyplinarne talenty z zakresu nowych mediów, polonistyki, historii i public relations, posiadających umiejętności interesującego formułowania i prezentowania własnych myśli, przekazywania wiedzy oraz przekonywania, obeznanych z użyciem nowych, jak i tradycyjnych mediów.

W szerszym kontekście, zaproszenie do zaangażowania się w projekt Olimpiady Medialnej kierowane jest do nauczycieli, pasjonatów edukacji medialnej, wszystkich świadomych wagi wyzwania, jakim jest świadomy, krytyczny odbiór mediów i świadome, konstruktywne komunikowanie się Polek i Polaków między sobą, i we współczesnym świecie.

Wszystkie niezbędne informacje, a także formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie Olimpiady Medialnej.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Młodzi i media, Wydarzenia z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Olimpiada Medialna

  1. oliwia3 powiedział:

    Ciekawy blog:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge