Inspiracje w jednym miejscu

Hej Hej :)

Bardzo nas to cieszy, że prowadzicie blogi z różnych kategorii- film, muzyka, życie szkoły, czy też piszecie swoje opowiadania. Na każdym blogu jest mnóstwo ciekawych informacji.

W związku z tym chcemy Wam zaproponować nowe możliwości gromadzenia tych wszystkich informacji i inspiracji, zdjęć i ciekawostek. W poprzednim poście pisaliśmy o Pinterest- tablica, na której są wszystkie blogi programu oraz wpisy godne uwagi.

Dodatkowo założyliśmy nową tablicę z ciekawostkami, poradami i inspiracjami specjalnie dla Was. Możecie tam znaleźć pomysły i porady jak nakręcić film oraz stwozyć dobre materiały dziennikarskie.

Zobaczcie co dla Was mamy i odwiedzajcie nas regularnie, bo będzie tego więcej:)

 

A czy Wy już założyliście swoje wirtualne tablice?

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Inspiracje, Młodzi i media, Włącz się! Młodzi i media, Włącz się! Młodzi i media - edycja 2012/13 z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge