Wirtualny Festiwal „Młodzi i media”

Już 5 grudnia w godzinach 10:00 – 13:00  odbędzie się  Wirtualny Festiwal „Młodzi i media”. Tym razem młodzież z całej Polski będzie toczyć bój wiedzy o mediach.
.
Jeżeli w waszej szkole prowadzone są zajęcia z edukacji medialnej, macie klasy dziennikarskie, medialne lub artystyczne. Działają szkole media lub znacie uczniów, którym w przyszłości marzy się kariera dziennikarska jest to propozycja dla Was.
.
Wirtualny festiwal będzie składał się z testu, w którym będzie można sprawdzać wiedzę z dziedziny prasy, radia, telewizji i Internetu oraz kilku prostych zadań praktycznych. Będą też łamigłówki związane z „ludźmi mediów”, koncernami medialnymi, tytułami gazet,a może nawet pojawią się „dziennikarskie wpadki”.
.
Na festiwal mogą zgłaszać się uczniowie indywidualnie lub w grupach (max 5 osobowych). Co 20 min. na stronie festiwalu będzie pojawiać się kolejne zadanie. W tym czasie muszą spłynąć do nas poprawne odpowiedzi. Będzie także zadanie dodatkowe, które poznają uczniowie w dniu rozpoczęcia festiwalu. To zadanie jest oddzielnie punktowane.
.
Przykładowe zadania i tzw zadania „na rozgrzewkę” będziemy publikować na naszym profilu na facebooku. Zachęcamy do polubienia naszych stron.
.
Zapisy na wirtualny festiwal już się rozpoczęły i potrwają do 2 grudnia. Zapraszam do wypełnienia formularza.
.
Wśród zwycięzców poszczególnych zadań rozlosujemy upominki.
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Młodzi i media, Wydarzenia, Włącz się! Młodzi i media, Włącz się! Młodzi i media - edycja 2012/13 z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge