Stronę Wirtualnego Festiwalu, podczas jego trwania, odwiedziło ponad 140 osób. W ankiecie podsumowującej, chwalicie to, że można było dużo dowiedzieć się o polskich mediach i sprawdzić swoją wiedzę z zakresu dziennikarstwa. Wiemy, że festiwal w krótkim czasie mobilizuje do pracy i zachęca do efektywnej pracy w grupie.

Gratulujemy zwycięzcom poszczególnych zadań, bo zagadki i quizy nie były łatwe, a zakres tematyczny wykraczał czasem poza poziom szkół ponadgimnazjalnych. Tym bardziej cieszymy się, że nie zniechęciło Was to do wzięcia udziału w zabawie, ale bardziej zmobilizowało do wyszukiwania informacji.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami na kolejnym Wirtualnym Festiwalu (najbliższy już 12 grudnia – tym razem zadania z dziedziny kultury i sztuki: więcej informacji tutaj)

Jeżeli chcecie ocenić nasz festiwal, wypełnijcie ankietę.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Młodzi i media, Wydarzenia z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge