Co słychać w Hetmanie?

Co jakiś czas na naszym blogu staramy się wyróżnić ciekawe wpisy bądź całe blogi prowadzone przez uczniów w ramach programu „Włącz się. Młodzi i media”.

Tym razem polecamy blog uczniów z I Społecznego Gimnazjum im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu. Początkowo bloga prowadziła grupa samych dziewczyn (blog został założony na początku 2013 roku). Od jakiegoś czasu do blogerek dołączyli chłopcy, stąd nazwa bloga „Hetmanki” została przemianowana na „Hetmanię”:) Blog prowadzony jest w ramach kółka dziennikarskiego.

Grupa regularnie zamieszcza wpisy, więc warto zaglądać do nich co kilka dni. Artykuły są bardzo zróżnicowane i dotyczą różnych tematów. Można tu znaleźć wywiady i opisy szkolnych wydarzeń. Sami zobaczcie, jak dużo się w tej szkole dzieje! Ale nie tylko o szkolnym życiu piszą uczniowie. Każdy z blogerów dzieli się swoimi zainteresowaniami dostarczając nam ciekawej, często zaskakującej wiedzy. Warto zajrzeć na bloga, by dowiedzieć się czegoś o komiksach, o nowościach w kinie, o tym, co warto obejrzeć w telewizji.

Czytając bloga odnosimy wrażenie, że (cytując jeden z wpisów) Hetman is also happy. Obejrzyjcie nagrany przez nich filmik promujący miasto Tarnobrzeg i szkołę. Niewątpliwie szkoła i jej uczniowie są na bieżąco ze światem mediów i najnowszymi trendami. Może zarazicie się pozytywną energią!

Hetmaniakom oraz wszystkim blogerom życzymy wytrwałości i ciekawych tematów. Piszcie, blogujcie! Obserwujemy waszą pracę i być może następnym razem to wasz blog zostanie przedstawiony w tym miejscu.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge