Witajcie w nowej edycji!

włacz się - telefonyW tym roku szkolnym mamy dla Was wiele nowości. Mamy nadzieję, że wspólnie z nami uda Wam się poznać media nie tylko w teorii, ale także w praktyce. Co więcej mamy nadzieję, że sami zaczniecie tworzyć media, a my będziemy mogli zobaczyć Wasze autorskie remixy, infografiki, animacje i wszystko, co Wam przyjdzie do głowy.

Przez cały rok szkolny, wspólnie z nauczycielami/kami będziecie pracować nad kampanią społeczną! Już dziś rozejrzyjcie się wokół siebie, obserwuje swoje najbliższe otoczenie, szukajcie inspiracji i zastanawiajcie się na tematem kampanii społecznej.

My, przygotowaliśmy dla Was dużo autorskich materiałów, które sukcesywnie będą pojawiać się na naszym blogu i głównej stronie programu.

Pamiętajcie, że w tej edycji programu każdy zespół musi prowadzić bloga! Jak najszybciej załóżcie swoje strony. Instrukcja jak to zrobić znajduje się na naszym blogu w górnej zakładce.

Są jeszcze wolne miejsca na kurs internetowy dla uczniów/uczennic. Jeżeli chcecie dokładniej zgłębić tematykę mediów, nauczyć się selekcjonować informacje, zacząć samemu tworzyć media, poznać język jakim mówią media i wreszcie mieć fachowe wsparcie przy przeprowadzeniu kampanii społecznej, porozmawiajcie o tym ze swoim nauczycielem/ką. To on/ona wypełnia formularz zgłoszeniowy. Czekamy na Was do 16 października.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, edycja 2014/15. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge