Odznaki dla aktywnych blogerów

Odznaki są formą wyróżnienia aktywnych blogerów – uczniów i uczennic– docenienia ich pracy na blogu związanej z działaniami w programie „Włącz się. Młodzi i media”.

W edycji 2015-2016 proponujemy następujące odznaki:

AKTYWNY BLOG – to odznaka dla uczniów i uczennic, którzy/które na blogu szeroko opisują swój aktywny udział w działaniach związanych z programem Włącz się. Młodzi i media. Odznaka zostanie przyznana blogerom, którzy krytycznie analizują przekazy medialne, zastanawiają się na językiem mediów, tworzą otwarte zasoby w Internecie, dyskutują o prywatności i bezpieczeństwie w sieci. Na blogu mogą pojawiać się refleksje, opisy lekcji, wywiady i inne formy wypowiedzi dziennikarskiej. Blog powinien w jak największym stopniu zawierać treści autorskie [pisane samodzielnie przez uczniów-redaktorów bloga] i być prowadzony z poszanowaniem praw autorskich innych twórców [zawierać dobrze opisane źródła].

Zachęcamy do aktywnego prowadzenia bloga przez cały rok szkolny. Jeżeli młodzi blogerzy będą aktywni tylko przez jeden semestr otrzymają srebrną odznakę. Wytrwali (aktywnie prowadzący bloga przez dwa semestry) dostaną  złotą odznakę.

15577_143644558815578_1436445411

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Edycja 2015/16, Wydarzenia. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge