Srebrna odznaka przyznana

15577_1436445588Przez cały semester chętni uczniowie prowadzili własne blogi. Niektóre z nich dotyczyły tematyki mediów, inne książek, życia szkoły. Na jednych pojawiały się recenzje publikacji, wywiady z ważnymi osobami, na innych relacje z zajęć szkolnych, odpowiedzi na medialne zadania.

Wybraliśmy siedem blogów, którym została przyznana srebrna odznaka. Zobacz, które to blogi.

Systematyczne wpisy o ciekawej, medialnej tematyce nie umknęły naszej uwadze. Uczniowie z siedmiu szkół zostali nagrodzeni za swoją pracę srebrną odznaką programu.

Jeśli nadal będą pracować na tak wysokim poziomie, systematycznie publikować wpisy o jeszcze większej wartości merytorycznej, technicznej i autorskiej mogą liczyć na przyznanie ZŁOTEJ odznaki.

 

15578_1436445411

Złota odznaka programu zostanie przyznana w czerwcu 2016 roku, a autorzy wyróżnionego
w ten sposób, bloga mogą liczyć na upominki. Trzymamy kciuki.

 

 

15577_1436445588Nagrodzeni SREBRNĄ odznaką:

1.  Medialna SSP  blog został wyróżniony ponieważ dotyczy tematyki medialnej. Znajduje się na nim duża różnorodność treści: filmiki, plakaty autorstwa uczniów.

2. Megaklasa blog dotyczy tematyki medialnej. Uczniowie próbują swoich sił jako młodzi reporterzy, publikują swoje wywiady. Liczymy jednak na większą systematyczność z ich strony. 

3. Mediacafe na blogu można znaleźć wiele ciekawych materiałów. Zagadnienia poruszają tematykę mediów w wybranych obszarach programu Włącz się. Różnorodna tematyka, wpisy systematyczne, a większości z nich towarzyszy dokumentacja fotograficzna. 

4. Reklama zst na blogu pojawiają się zadania medialne, które uczniowie realizują także na kursie e-coachingowym. Poza tym, można tam znaleźć wiele przydatnych materiałów dotyczących mediów. Ciekawe artykuły o nowych mediach. 

5. LO media jest to blog, który może służyć jako dobra praktyka dla innych. Autorem bloga jest nauczyciel, który w perfekcyjny sposób pokazuje jak blog może stać się kanałem komunikacyjnym między nauczycielem a uczniami. Na blogu znajduje się dużo informacji o mediach, rozwiązania akcji medialnych, dużo prac uczniowskich. Blog prowadzony systematycznie. Zachęcamy do zaglądania.

6. Oczytani  to blog, który koncentruje się na książkach. Jest jednym z najbardziej systematycznie prowadzonych blogów. Autorzy dbają o stronę wizualną bloga, piszą dużo i ciekawie. Możecie na nim przeczytać także o kampanii „Czytanie nie boli”.

7. Dziewczyny na piątkę to blog, na którym można znaleźć recenzje filmów, krótkie wywiady, czy relacje z życia szkoły. Wszystkie teksty są autorskie. Dziewczyny dbają także o stronę wizualną bloga. Zachęcamy do komentowania ich wpisów.

Wszystkim wyróżnonym gratulujemy. Liczymy na dalszą systematyczną pracę przez kolejny semestr. Zachęcamy także pozostałych blogerów do dalszych wpisów i zabawy z blogiem. Są jeszcze szanse na zdobycie srebrnej odznaki!

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Edycja 2015/16, kampanie społeczne, Młodzi i media. Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Srebrna odznaka przyznana

  1. Piotr powiedział:

    Dziękuję za miły komentarz odnośnie naszego szkolnego bloga oraz za przyznaną odznakę :)

  2. Brawo Medialna SSP !
    Arkadiusz Malinowski – dyrektor :) ostatnio opublikował..Sukces Zespołu Medialna SSP – Wyróżnienie dla BlogaMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge