Akcja medialna: Trailery książkowe

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie, ogłaszamy pierwszą w tej edycji AKCJĘ MEDIALNĄ!

AKCJA MEDIALNATrailery filmowe to najpopularniejsza współcześnie forma promocji filmów. Są obecne przed projekcjami w kinach, na portalach filmowych w Internecie, na serwisach internetowych takich jak youtube, dołączane są do płyt dvd jako materiały dodatkowe lub bezpośrednie formy reklamy poprzedzające projekcję. Ich krótsze wersje promują filmy także w radiu i telewizji.

Lubicie oglądać trailery? A może sami chcielibyście stworzyć trailer?

Mamy dla Was propozycję. W związku z tym, że mijający 2016 rok został uznany rokiem czytelnictwa jedna z naszych liderek opracowała dla Was zadanie polegające na przygotowaniu trailera wybranej książki.

Zadanie wyjaśni Wam Agnieszka Halicka – Liderka Edukacji Medialnej CEO z Zespołu Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornej. Zapraszamy do obejrzenia filmiku i wysłuchania treści zadania.

YouTube Preview Image

Zadanie możecie wykonać w pojedynkę bądź w zespołach do 4 osób. Pamiętajcie o przestrzeganiu praw autorskich twórców przygotowując trailer o książce.

Filmiki z Waszymi trailerami umieśćcie na wybranym serwisie internetowym (takim jak np. vimeo, youtube) i linki prześlijcie na adres: katarzyna.grubek@ceo.org.pl do 4 grudnia.

Pamiętajcie, aby w treści maila napisać:

  • imiona i nazwiska autorów – uczniów
  • imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna
  • adres mejlowy nauczyciela
  • oraz pełną nazwę szkoły.

Autorki i autorzy trzech najciekawszych trailerów otrzymają od nas upominki!

Powodzenia!

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Akcja medialna, Bez kategorii, Włącz się! Młodzi i media. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge