Akcja medialna: Zmiany mediów, zmiany świata

AKCJA MEDIALNADrogie Uczennice, Drodzy Uczniowie!

Oficjalnie ogłaszamy drugą w tej edycji AKCJĘ MEDIALNĄ!

 

Pierwsza akcja medialna poświęcona trailerom wybranych książek wypadła śpiewająco – mieliśmy duży odzew, stąd nie było łatwo wyłonić zwycięzców.

Liczymy na to, że nasza najnowsza akcja medialna „Zmiany mediów, zmiany świata’’ będzie dla Was równie interesująca. Tym razem chcielibyśmy, abyście skupili się na narzędziach komunikacji.

Mamy dla Was zadanie! Proponujemy, abyście wcielili się w rolę ekspertów medioznawców, którzy czujnym okiem zbadają jak na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zmieniały się narzędzi komunikacji.

Zadanie wyjaśni Wam Ela Niedźwiecka - Liderka Edukacji Medialnej CEO, nauczycielka w Zespole Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu. Zapraszamy do obejrzenia filmiku i wysłuchania treści zadania.

Zadanie możecie wykonać w pojedynkę bądź w zespołach do 5 osób. Pamiętajcie o przestrzeganiu praw autorskich twórców przygotowując filmik obrazujący zmianę narzędzi komunikacji.

Filmiki umieśćcie na wybranym serwisie internetowym (takim jak np. vimeo, youtube) i linki prześlijcie na adres: katarzyna.grubek@ceo.org.pl do 14 marca.

Pamiętajcie, aby w treści maila napisać:

  • imiona i nazwiska autorów – uczniów
  •   imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna
  •  adres mejlowy nauczyciela
  •  oraz pełną nazwę szkoły.

Autorki i autorzy trzech najciekawszych filmików otrzymają od nas upominki!

Powodzenia!

 

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Akcja medialna, Bez kategorii, Młodzi i media, Włącz się! Młodzi i media. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge