Wirtualne Klasy – zapraszamy!

Wirtualna Akademia Filmoteki Szkolnej działa w ramach projektu „Filmoteka Szkolna. Akademia!” realizowanego przez Warszawską Szkołę Filmową we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Wirtualna Akademia za pośrednictwem platformy e-learningowej oferuje nauczycielom wykłady wideo zakończone testami a także spotkania z filmoznawcami w ramach Wirtualnych Klas. Tematy wykładów to: fotografia, początki filmu, film dokumentalny, film fabularny, film animowany.
Zachęcam nauczycieli, aby skorzystali z tej nowoczesnej formy poszerzania wiedzy związanej z filmem. W ubiegłym roku uczestniczyłam w projekcie, ale z chęcią biorę udział w kolejnej edycji Akademii. Warto!
Zachęcam uczestników, którzy znają ten projekt, do dzielenia się uwagami o Akademii i uzupełniania informacji na jej temat. Mam nadzieję, że w Wirtualnych Klasach będzie nas dużo więcej niż w ubiegłym roku!
Nauczyciele zainteresowani udziałem w Wirtualnej Akademii Filmoteki Szkolnej powinni skontaktować się z Anną Szczoczarz z Warszawskiej Szkoły Filmowej.
e-mail: annaszczoczarz@szkolafilmowa.pl tel. 22 839 00 50.

Ewa Magdziarz

Leave a Reply

 

*

CommentLuv badge
css.php