Stock Footage w twojej klasie

Każdy nauczyciel czasami spotyka się z problemem – jak zainteresować swoich uczniów? Wraz z postępującym rozwojem nowych technologii coraz więcej pedagogów sięga po materiały wideo. Dlaczego? Bo to naprawdę działa!

Nieważne czego uczysz, STOCK FOOTAGE pomoże ci nie tylko przyciągnąc uwagę uczniów, ale także przybliży im bieżący materiał. Filmem wideo najlepiej opisać nie tylko zjawiska pogodowe, odmienne kultury czy stroje, Stock Footage sprawdza się również jako doskonała inspiracja w projektach artystycznych. Zacznij lekcję od wyświetlenia filmików o odmiennych stylach tańca z całego świata. Pokaż swoim uczniom, jak pasja pomaga w przezwyciężaniu trudności, przekraczaniu granic i zmotywuj ich do nauki.

Uczysz przedmiotów przyrodniczych? Spraw, żeby lekcja przybliżyła uczniom świat natury, elementy ludzkiego ciała czy kosmos, bez potrzeby wychodzenia z sali lekcyjnej i używania dodatkowych pomocy edukacyjnych. Jedyne czego potrzebujesz to tablica interaktywna (lub ekran), komputer i rzutnik. Dzięki materiałom wideo, twoje lekcje staną się najciekawsze, zapomnisz o niskiej frekwencji.

Globus jest za mały, uczniowie boją się mapy, są znudzeni bezpłciowymi ilustracjami w podręcznikach? Nie da się zrezygnować z wizualnego przedstawienia tematu, kiedy opowiadasz o odległych zakątkach świata, bądź odrębnych kulturach. Kliknij TUTAJ i pożegnaj się z widokiem ziewających twarzy podczas lekcji geografii.

Zostało kilka minut do dzwonka? Wyświetl krótką animację prezentującą właśnie omówione zagadnienie. Filmy animowane współcześnie zyskują na popularności wśród młodzieży. Pokaż uczniom temat lekcji z zupełnie innej strony.

Platforma umożliwia wyszukanie materiałów wideo obrazujących dowolny temat.

Więcej o platformie Stock Footage

Więcej filmów

JW

 

Leave a Reply

 

*

CommentLuv badge
css.php