O BLOGU

Serdecznie witamy wszystkich zainteresowanyh edukacją filmową na blogu stworzonym specjalnie dla Was. Chcemy by był on miejscem, w którym będziecie mieli możliwość spotkać sie wirtualnie, wymienić opiniami, pomysłami i doświadczeimi.

W naszym ujęciu, blog współtworzony razem z  lokalnymi liderami, ma być dla Was nie tylko platformą wymiany informacji, ale również miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje do zajęć prowadzonych w waszych szkołach. Bedziemy zamieszczać wpisy o edukacji filmowej, a także podpowiedzi dotyczące metod pracy i sugestie tematów lekcyjnych.

Tak naprawdę będziemy razem z  Wami tworzyć tego bloga! Serdecznie zapraszamy do czynnego włączania się w dyskusje, komentowania, konstruktywnego krytykowania. Liczymy na to, że W naszym ujęciu będzie Was inspirować i motywować do działania. Chcemy razem uczyć się, jak młodych ludzi zarażać pasją filmem. Pokazywać im takie kino i w taki sposób, który zmusza do myślenia, bo jak napisali w jednej z ankiet sami uczniowie, jest to wyznacznik dobrego, ambitnego kina.

css.php