to warto czytac

przepraszam że tak długo nie pisałem, ponieważ nie za bardzo miałem czas (nauka  itd.. wszystko nowe…). Ale już jestem na blogu, tak więc szkoła kupiła cztery tablice interaktywne firmy ,,Interactive”. Mają mazaki, wskaźnik, gumkę do mazania. każda ma projektor, i laptop, do jednej brakuję oprogramowania lekcyjnego, ale i tak  już z nich korzystamy. Są super!!!

W piątek odbyła się u nas w szkole debata na temat bezpieczeństwa,  jakimi jesteśmy obywatelami- uczniami itp. pani w niektórych miejscach trochę nudziła ale przeżyliśmy te dwie godziny, szczerze mówiąc nie było źle.

Nazywam się Wojtek i od  niedawna biorę udział w programie szkoła z klasą 2.0 .   Zaczynam klasę piątą. W naszej szkolę postanowiliśmy brać udział w tym programie by rozwinąć program nauczania ,,TIK”.  Mamy: dwie  tablicę interaktywne,10 komputerów, rzutniki i telewizor. Pani z polskiego prowadzi kółko dziennikarsko-filmowe  na którym uczymy się o dziennikarstwie, prowadzimy gazetkę szkolną, oglądamy filmy i  realizujemy program szkoła z klasą 2.0 .