Wolontariat

wolontariat

Witam ponownie ! . Chcę wam przybliżyć efekty naszej pracy poprzez zdjęcia :) , a teraz zapraszam do oglądania .

A o to zdjęcia :

Dziękuje i zapraszam do oglądania nowych wpisów !:)

wolontariat

Witam ponownie !:)

W zeszłym roku zrobiliśmy własno ręcznie kalendarz , w którym zaznaczyliśmy wszystkie święta i także nasze tradycje. Wiemy z filmu , że zdjęcia , które otrzymaliśmy od Fundacji Partners Polska i że, kalendarz został przedstawiony naszym kolegom  z Kenii (szkoła Św.Filipa) i wisi w gabinecie dyrektora Wilsona O.Andenyi . Uważamy , że to jest  największy sukces . Cieszymy się , że basu przyjaciele poznają święte tradycje , kulturę po przez takie akcje – kalendarz .

Zdjęcia :

 

:)

Dziękuje

wolontariat

Hej chcę wam powiedzieć co robimy na wolontariacie :

  1. kartki świąteczne
  2. odpisujemy na wysłane nam listy z Kenii
  3. oglądałyśmy film

Moje odczucie jest bradzo przyjemne jestem z siebie dumna , że mogę pomóc ! :)

Chciałam wam jeszcze powiedzieć , że robimy wiele ciekawych rzeczy , lecz to wszytsko już wkrótce . Dziękuje i do zobaczenia :)

wolontariat

Witam ponownie chciałabym wam powiedzieć czym jest dla mnie wolontariat i czego się tam uczę . A więc wolontariat dla mnie jest czymś ważnym ponieważ :

  • mogę pomagać ,
  • nie myślę tylko o sobie ,
  • uświadamiam sobie , że mogę dużo zrobić .

Szkolny  wolontariat jest czymś wyjątkowym uczy mnie wrażliwości  i pomaga zrozumieć , że czasami watro zrobić  małe rzeczy , lecz dla innych osób będzie to coś nie zwykłego !.

Na dziś to wszystko zachęcam do czytania oraz proszę o czytanie następnych :)

Wolontariat

Cześć jestem Patrycja,chodzę do gimnazjum nr. 32 im. Adama Asnyka z oddziałami integracyjnymi . Mam 13 lat i chciałabym wam powiedzieć co mi daje wolontariat i czego się tam uczę . Dziękuje i zachęcam do czytania dalszych wpisów . :)