Wf na lodowisku Osir Targówek

Sezon jazdy na łyżwach rozpoczęliśmy już 6 listopada na lodowisku znajdującym się na terenie obiektu Osir Targówek. Obiekt jest zadaszony, posiada własne oświetlenie i nagłośnienie.

Warto pamiętać, że jazda na łyżwach doskonale wpływa na zdrowie. Pomaga kształtować sylwetkę, angażuje różne grupy mięśni (nóg, brzucha i pleców). Jeśli jeździmy regularnie, wzmacniamy układ krążenia, ćwiczymy zmysł równowagi, ujędrniamy ciało i poprawiamy odporność organizmu. Jeżeli będziemy zwiększać czas i intensywność treningów, na pewno skorzystają na tym także nasza wytrzymałość i kondycja. Ale to nie koniec korzyści – wysiłek fizyczny, jaki wkładamy w jazdę na lodzie, powoduje zwiększoną produkcję endorfin, które działają niczym hormon szczęścia. Czujemy się radośnie, lekko, jesteśmy lepiej nastawieni do świata i mniej zestresowani.

Dzieciom bardzo podoba się taka forma zajęć z wychowania fizycznego. Na pewno to powtórzymy. Wróciliśmy do szkoły pełni energii do działania :)

Poniżej znajduję się krótka prezentacja :

wf-łyżwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge