Lekcja języka niemieckiego

Wczoraj na lekcji języka niemieckiego rozmawialiśmy o opisywaniu sportowców i w związku z tym rozmawialiśmy również o czerwonych podkolanówkach, które nosi pan Kubicz :E
Będziemy również dzielić się na grupy, w których będziemy prosić niemieckiego sportowca o autograf i dopiszemy parę słów. Wyślemy ten list i włożymy zdjęcie, żeby dostać autograf :D To będzie miłe doświadczenie. Szczegóły trochę później jak dowiemy się jak jesteśmy podzieleni i jakiego sportowca wybieramy. LoLo dała mi pomysł, aby zapytać się Was jakie pytania możemy Mu zadać. Propozycje proszę pisać w komentarzach. Z góry dziękujemy! ~KaKa~ ;)

Zainteresowania

Chciała bym opisać wam moje zainteresowania.

Bardzo lubię czytać książki. Dzięki nim mogę puścić wodze wyobraźni i przenieść się do innego  świata, mojego świata. Poza tym że czytam różne książki i opowiadania chętnie pisze własne.

W wolnym czasie zajmuje się również fotografią.  Nie żeby profesjonalnie, ale dzięki fotografii mogę przedstawić świat takim jakim ja go widzę. Oto kilka moich zdjęć z tej zimy:

Bardzo lubię też gotować. Moją specjalnością są rożnego rodzaju desery. Kto wie może za jakiś czas wrzucę kilka niezłych przepisów na naszego bloga.

Niestety nie mam więcej czasu i muszę już kończyć :(   ~JoJo~

Wywiad

1. Szkolenia 

  Studia: Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach.

  Kursy: AWF Katowice

    Wykształcenie:

                    instruktor fitness

                    ratownik WOPR

                    masażysta

                    trener personalny

                    tancerz

                    chorograf

                    nauczyciel

 

2  Lata pracy.

 Praca od 18 roku życia

                    Showbussines od 20 roku życia do teraz 

                    Szkolnictwo    od 20 roku życia do teraz

                    Fitness             od 20 roku życia do teraz

             

3. Co jest najważniejsze w pracy z uczniami?

 W pracy nauczyciela najważniejsze jest to aby podchodził do nauczania z pasją i chciał nauczyć i przekazać swoją wiedzę dzieciom / młodzieży  !

 

4. Co pan robi w wolnym  czasie?

 W wolnym czasie spędzam czas z dziećmi Mają i Maxem . Chcę im wynagrodzić to, że w ciągu tygodnia za często nie widzą taty.

 

Moje pasje i hobby :

                    Fitness

                    CrossFit

                    Taniec

                    Rrower MTB

                    Nurkowanie

                    Skoki spadochronowe

                    Narty

                    Deska snowbordowa 

Motto : używać życia na maxa !!!!!! tak aby nigdy niczego nie żałować !!!!

 Mam nadzieję, że Wam się podoba.Pan Kubicz jest super!!! Cieszymy się, że Pan odpowiedział na nasze pytania  //LoLo ;)

Dzisiejsze spotkanie w skrócie..

Dziś mieliśmy problem z znalezieniem sali komputerowej więc postanowiliśmy, że przeprowadzimy wywiady z nauczycielami którzy pomagają nam w projekcie. Zadaliśmy im pytania na temat ich pracy, wykształcenia i tego co robią w wolnym czasie. . Dodam jutro odpowiedzi i całe pytania kiedy dostaniemy od nich odpowiedzi :D.  Mam nadzieje że spodoba wam się nasz pierwszy WYWIAD!!! Pozdrawiam:D Mój pierwszy wpis LoLo.

Pieczenie pierniczków

Dnia 20 grudnia 2012 roku w ramach zajęć pozalekcyjnych postanowiliśmy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i oglądania na lekcji języka niemieckiego filmu o Świątecznym Jarmarku w Norymberdze  upiec świąteczne pierniczki.  Na początku przygotowaliśmy stanowiska pracy i ubraliśmy się w odpowiednie stroje. Mieliśmy posypki, foremki, ozdoby i ogromny zapał do pracy.  Z przygotowanego dzień wcześniej ciasta przez prowadzącą panią Joannę Kostoń zaczęliśmy piec pierniczki, przy czym było nam wszystkim bardzo wesoło. Po wycięciu z ciasta i ułożenia na blasze pierniczków pani Kostoń rozpoczęła pieczenie w szkolnym piekarniku. Gdy pierniki zostały upieczone zaczęliśmy je ozdabiać Po ozdobieniu przyszli ,, Piernikożercy”  i zaczęli podkradać nam ozdobione i gotowe pierniczki. Z ozdobionymi pierniczkami poszliśmy poczęstować dyrekcję, oraz nauczycieli pomagającym nam w realizacji projektu. Pozostałe pierniczki kulturalnie skonsumowaliśmi :) Po całym zdarzeniu zaczęliśmy sprzątać. Dużo tego sprzątania było, ponieważ podczas pracy nie uważaliśmy i nie sprzątaliśmy systematycznie :D Było bardzo zabawnie :) Nie zapomnimy tego dnia do końca życia :D // KaKa, JoJo, LoLo, Pati, Karo. Pozdrawiamy :***

Zainteresowania

Tak jak wiecie są odznaki za blogowanie : http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/5-odznak-dla-blogerow/
W związku z tym mam zamiar opisać Wam moje zainteresowania :)

Bransoletki z muliny.  Robię je już od 4 klasy podstawówki. Nie robię ich na jakimś super poziomie, a raczej na podstawowym, ale mnie to starcza . Zaczęłam je robić w sanatorium, bo wtedy każdy je tam robił :D

 Fotografia. Co tu dużo opisywać . Zdjęcia są dość dobre, lubię to robić i sprawia mi to radość . Ogromną radość :D Jakby dziecko, które dostało zabawkę :) Pokazałabym Wam zdjęcia, ale nie da się załadować, bo mają za duży rozmiar, a nie chce mi się tego zmieniać ;DD

Na dzisiaj to tyle . Następne wpisy (mam nadzieję) , że napiszą dziewczyny :D Zostawcie komentarze :D Dzięki ;)

Program

  • Akademia uczniowska

Szkoła

  • Gimnazjum nr 10, Zabrze
  • Uczeń

Odwiedziny

  • Stronę odwiedzono: 6190 razy

Lista blogów użytkownika

Komentarze

Wyszukiwarka

Informuj o wpisach

Najnowsze komentarze

Najnowsze wpisy

Archiwa

Kategorie

Meta


css.php