★Pożegnanie…★

Witajcie! Ten oto wpis jest ostatnim wpisem na ten rok szkolny. Dziękujemy wam za to że byliście z nami przez całe półrocze. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się że będziemy mieć ponad 2000 wyświetleń. Dziękujemy że nas tak miło przyjęliście i liczymy na was także w  nowym roku szkolnym ( tym razem od początku roku szkolnego ☻☻☻ ).

Chciała bym w naszym imieniu złożyć wam wszystkim Wakacyjne Życzenia !!!

                                           ,, Wakacyjne życzenia ”  

♥♥♥Chciała bym wszystkim uczniom i nauczycielom
życzyć słonecznych, pogodnych i wesołych wakacji.
Abyście spędzili czas wypoczywając gdzieś nad morzem w górach czy u ciebie w ogródku. By pogoda zawsze wam sprzyjała,
byście się cieszyli latem. A gdy już wrócicie do pracy czy do szkoły, abyście mieli uśmiech duży i promieniujący jak słońce.
Przede wszystkim dzieciom chcemy życzyć
ciekawych i fascynujących letnich przygód
oraz by cieszyły się powrotem do szkoły i do swoich koleżanek i
kolegów.♥♥♥

                                                                 ♥♥♥ Wakacje czas zacząć!!!♥♥♥

                                                           ♥ Udanych wakacji życzą blogerki Zaczynamy Blogować.


                                             
Emoticons

heart                images (3)       heart

images (1)           images (2)

Kategorie Bez kategorii | Komentarzy: 1

Lekcja z kasami 6

Hej! Ostatnio na lekcji przyrody przyszły do nas klasy 6 z pewną prezentacją. Prezentacja nosiła tytuł ” Najbrzydsze stworzenia świata „. Dziewczyny po kolei pokazywały nam zwierzęta przy czym dokładnie je opisywały. Mówiły o trybie życia rodzaju gdzie mieszka i wiele wiele innych ciekawostek na ich temat.

pizap.com14340427592471

Kategorie Bez kategorii | Komentarzy: 1

Wycieczka w góry

Hej! 8 czerwca klasa 5b oraz klasy 4 wybrały się w góry. Wspinaliśmy się Na Klimczoka przez Kozią Górkę prosto do cygańskiego lasku. Było naprawdę fajnie:) większość klasy uważało ją za w – f, ale i tak potem zmieniło zdanie. Mijaliśmy naprawdę niesamowite widoki. Im wyżej się wspinaliśmy tym bliżej byliśmy chmur. Mijaliśmy schronisko i zabytkowy tor saneczkowy uważany za jeden z groźniejszych w europie. Byliśmy także w schronisku Klimczok gdzie każdy kupił sobie coś do jedzenia i jakąś pamiątkę…

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

Dzień żubra i święto lasu

Hej! Dnia 29. 05 w Jankowicach przy żubrowisku odbył się dzień żubra, który wypadł tego samego dnia co święto lasu. Było wiele atrakcji a główną z nich były żubry, na które wszyscy z niecierpliwością czekali. Były występy, gry i malowanie. Każdy z nas dostał koszulkę oraz kredki. Na miejscu czekały napoje i drożdżówki. Dostawaliśmy także hot Dogi. Było naprawdę SUPER! Jednak największą atrakcją okazały się nornice, które zauważyły piątoklasistki z naszej szkoły.

Kategorie Bez kategorii | Komentarzy: 1

Dzień dziecka 2015 – nasza szkoła

Hej! 1 czerwca w naszej szkole odbył się  DZIEŃ DZIECKA , który w naszej szkole obchodzimy tak zwanym Dniem Sportu. Tego dnia klasy rywalizowały ze sobą w rozmaitych konkurencjach sportowych typu : sztafeta, wyścigi rzędów, dwa ognie, przeprowadzenie drużyny oraz siatkówka. Oczywiście nie zabrakło słodkiego co nie co dla każdego z uczniów. Każdy z nas dostał loda, drożdżówkę, soczek oraz popcorn. Był to jeden z lepszych dni w całym roku szkolnym. Niektórzy z nas już z niecierpliwością czekają na    1. o6. 2016 ;)

pobrane

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

Wracamy po przerwie !!!

Hej! Na naszym blogu dość długo  nie było żadnych aktywności, na szczęście znowu powróciliśmy po naszej przerwie. Mamy wam do opowiedzenia masę niezwykłych sytuacji, w których mieliśmy szczęście uczestniczyć. Przez ostatnie tygodnie działo się wiele rzeczy, z których można zrobić naprawdę doskonały materiał :)  ZAPRASZAMY!

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

26 maj – Dzień mamy

Witajcie! jak zapewne każdy z nas wie 26 maja będziemy obchodzili dzień mamy. Z tej okazji chcę pokazać wam kilka pomysłów na niesamowite prezenty i upominki, które sami możecie zrobić w domu. Także zapraszam i życzę miłego oglądania.

images (9)    images (10)

 

 

 

źródło :  YouTube.pl

zdj.1 

zdj.2

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

Lekcja religii

Witam! 18 maja na lekcji religii przyjechał do nas pewien gość była to pani Mariola Rakoczy założycielka z pszczyńskiego hospicjum św. Ojca Pio. Opowiadała nam o hospicjum i o tym kto tam pracuje, kogo przyjmują i wiele innych ciekawostek. Dużo osób zadawało bardzo dobre pytania na które pani Mariola z chęcią odpowiadała. Podawała nam przykłady a na końcu lekcji podarowała pani katechetce list człowieka umierającego zawierający emocje owego człowieka. Na następny dzień pani nam go przeczytała i nam go wytłumaczyła. Podobno będzie wybudowane hospicjum stacjonarne ( czyli takie do którego można przyjść i tam się zostaje).

pobrane

Kategorie Bez kategorii | Komentarzy: 1

Pokaz ssaków

Witajcie! dzisiaj na lekcjach przyjechał do nas pan Andrzej Pająk z niezwykłym pokazem gryzoni. Były tam między innymi myszy, szczur, królik, świnka morska, fretka, koszatniczka oraz chomiki. Było bardzo fajnie a zwłaszcza że pan Andrzej pokazywał nam zwierzęta z bliska. Nikt nie wiedział co nam pan pokaże, ponieważ wszystkie zwierzęta były w specjalnych pojemnikach.  Mi osobiście najbardziej podobały się chomiki. Pan Andrzej przyjeżdża  do naszej szkoły z różnymi zwierzętami od 1996 roku. Pokazywał nam również czaszki rysia, niedźwiedzia oraz bobra. Wszyscy jak pan przechodził z gryzoniami chcieli je pogłaskać. Z racji iż ta lekcja trwała dwie godziny spokojnie mogłam zrobić dużo zdjęć, oczywiście nie udało mi się zrobić zdjęcia wszystkim zwierzętom ale mam te najsłodsze. Pan Andrzej opowiadał nam także historie ze swojego życia o myszach i o wielu innych rzeczach. Chętnych do odpowiedzi nie brakowało że tak powiem był to ” Las Rąk ,,. Mojej koleżance tak samo jak mi najbardziej podobały się chomiki.

Prezentacja ze zdjęciami 

Kategorie Bez kategorii | Komentarzy: 1