Pieniądze, koszyk, płatność

… z czym kojarzą się te słowa?… tak, z zakupami.

sklep w internecieCoraz częściej korzystamy                 z zakupów przez Internet, doceniając ich szybkość i wygodę.

Zakupy przez Internet niosą wiele korzyści, np. łatwo możemy porównać cenę produktu      i kupić taniej, nie musimy wychodzić            z domu, co jest wygodne. Są też minusy: produkt widzimy tylko na zdjęciach, a gdy rzecz nam się jednak nie spodoba i chcemy ją oddać, czasem może być to utrudnione, musimy też czekać na przesyłkę. Dlatego dokonując zakupu, należy być uważnym i czytać wszystkie informacje dotyczące sprzedaży.

zakupyCo jest potrzebne, aby kupić wybrany przedmiot zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym? Odpowiedź brzmi: pieniądze. Są one głównym środkiem płatniczym.

Mimo, że zakupy w Internecie różnią się od dokonanych osobiście, to nadal płacimy za nie prawdziwymi pieniędzmi. Jeśli chcemy kupić coś w sklepie internetowym, zawsze powinniśmy poprosić o zgodę i pomoc rodziców lub opiekunów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge