Na dzień dobry…

Cześć, to my- Ola, Miłosz i Maks. To jest nasz pierwszy blog, dlatego postaramy się, aby był jak najlepszy ;) Będziemy pisać o tym, co ciekawego dzieje się w naszej szkole ( w szczególności na lekcjach ). Mamy nadzieję, że będzie się Wam podobało.

5 comments

 1. alesko pisze:

  Jestem dumna z Waszej trójki:) Czekam na kolejne wpisy. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

 2. Mariola pisze:

  Jak widzę zapału Wam nie brakuje więc i wpisy o tym co się u Was dzieje będą się na pewno pojawiać systematycznie. A już na pewno będą ciekawe i inspirujące dla innych. Życzę Wam tego Blogerzy- ZaTIKowani!
  Pozdrawiam :)
  ostatnio opublikowałam: http://blogiceo.nq.pl/belferki/2014/02/11/dbi-w-naszej-szkole

 3. AnetaSzk pisze:

  Cześć :)

  Świetnie, że założyliście blog w naszym programie. Jestem pewna, że spodoba Wam się to zajęcie. A dzięki Waszym relacjom będziemy wiedzieć, co dzieje się w Waszej szkole, jak działacie w programie :) Będziemy wdzięczni za wszystkie wpisy na ten temat.

  Zachęcam Was także do zdobycia dla Waszego bloga specjalnych uczniowskich odznak, które przygotowaliśmy w tym roku dla blogerów. Tutaj znajdziecie ich opisy i podpowiedzi, które wyjaśnią, co należy opisać na blogu, aby je zdobyć: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/jak-zdobyc-odznaki/

  II semestr w Szkole z Klasą 2.0 jest związany ze zdobywaniem zielonej odznaki Działamy z TIK / Aktywnie z TIK. Jeśli macie ochotę o nią zawalczyć, wejdźcie pod ten link: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/jak-zdobyc-odznaki/ii-semestr-na-blogu/ i przeczytajcie nasze podpowiedzi, które pomogą zorientować się, co warto opisać na blogu, aby zielona odznaka znalazła się na Waszym blogu :)

  PS. Zapraszam też do odwiedzin bloga naszego programu. Znajdziecie go pod tym linkiem: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/

  Myślę, że możecie na nim odnaleźć wiele ciekawych rzeczy, poradników, pomocy i innych informacji :)

  Czekam na kolejne wpisy i mocno Was pozdrawiam!!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  AnetaSzk ostatnio opublikował…Czy TIK zmienił nas i naszą szkołę?My Profile

 4. zaTIKowani są bardzo fajni :) .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

CommentLuv badge
css.php