Rozgrywki Ligowe Tenis Stołowy

Rozpoczął się sezon rozgrywek ligowych. Zawodnicy UKS Magnum startują w tym sezonie w III lidze mężczyzn, V i VI Lidze Krakowskiej.

IMG_3635

UKS MAGNUM

IMG_3649

UKS MAGNUM

IMG_3653

UKS MAGNUM

IMG_3654

UKS MAGNUM

IMG_3655

UKS MAGNUM

IMG_3662

UKS MAGNUM

IMG_3664

UKS MAGNUM

IMG_3665

UKS MAGNUM

IMG_3666

UKS MAGNUM

IMG_3667

UKS MAGNUM

IMG_3679

UKS MAGNUM

IMG_3681

UKS MAGNUM

 

Posted in Bez kategorii, UKS MAGNUM | Leave a comment

BRĄZ DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW

We wtorek 10 października odbyły się Mistrzostwa Gminy Wieliczka w Piłce Nożnej Halowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Koźmicach Wielkich zdobyła trzecie miejsce.
W drużynie zagrali: Michał Dyrda II a, Krzysztof Kacprzak II a, Patryk Zięcik III b, Jakub Klupa II e, Aleksander Ryznar II c, Marcin Kaczor II c, Bartłomiej Dańda III b, Damian Gibała II c, Krystian Kowalski III a, Marcin Batko II c.

Gratulujemy !!!

20171010_132623

Mistrzostwa Gminy Wieliczka – Piłka Nożna Halowa

20171010_132626

Mistrzostwa Gminy Wieliczka – Piłka Nożna Halowa

20171010_132629

Mistrzostwa Gminy Wieliczka – Piłka Nożna Halowa

20171010_132637

Mistrzostwa Gminy Wieliczka – Piłka Nożna Halowa

20171010_132646

Mistrzostwa Gminy Wieliczka – Piłka Nożna Halowa

20171010_132941

Mistrzostwa Gminy Wieliczka – Piłka Nożna Halowa

 

Posted in Bez kategorii, nasze sukcesy | Leave a comment

JESIENNA SZKOLNA INDYWIDUALNA LIGA LEKKOATLETYCZNA W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

W poniedziałek 9 października 2017 r. na Arenie LA w Wieliczce odbyły się  szkolne powiatowe zawody Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła 10 medali.

Wyniki:

Bieg na 100 m dziewcząt:

IV m – Ewelina Sielawa II e
V m – Wiktoria Racisz II d
VIII m – Eliza Bilska III a

Bieg na 100 m chłopców:

III m – Bartosz Filipów II e
IV m – Maksym Drzał II b

Bieg na 300 m dziewcząt:

II m – Julia Ślusarczyk II a
IV m – Gabriela Płachta II e
VIII m – Dominika Babiarz II a

Bieg na 300 m chłopców:

VIII m – Krzysztof Kacprzak II a
X m – Maciej Dyrda III c
XI m – Jakub Klupa II e

Bieg na 600 m dziewcząt:

II m – Zuzanna Bożek III b
III m – Klaudia Kurek II b
X m – Teresa Jargusz III c

Bieg na 1000 m chłopców:

I m – Bartłomiej Dańda III b

Skok w dal dziewcząt:

I m – Kamila Mrugała II a
II m – Katarzyna Zawiślan II a
IV m – Aleksandra Sumera III b

Skok w dal chłopców:

II m – Filip Kozioł III d
VI m – Sebastian Urbańczyk III d

Pchnięcie kula dziewcząt:

IV m – Aleksandra Surówka III c
V m – Karolina Uberman III d
XIII m – Magda Surówka III a

Pchnięcie kula chłopców:

VII m – Aleksander Ryznar II c
VIII m – Adrian Waśnik III d
X m – Krystian Kowalski III a

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt – I miejsce
Sztafeta 4 x 100 m chłopców – III miejsce

Gratulujemy !!!

20171009_113638

Jesienna Liga LA powiat

20171009_113814

Jesienna Liga LA powiat

20171009_114534

Jesienna Liga LA powiat

20171009_114641

Jesienna Liga LA powiat

20171009_114721

Jesienna Liga LA powiat

20171009_115658

Jesienna Liga LA powiat

20171009_115701

Jesienna Liga LA powiat

20171009_121636

Jesienna Liga LA powiat

20171009_121818

Jesienna Liga LA powiat

20171009_122224

Jesienna Liga LA powiat

20171009_122336

Jesienna Liga LA powiat

20171009_122341

Jesienna Liga LA powiat

20171009_122344

Jesienna Liga LA powiat

20171009_122659

Jesienna Liga LA powiat

20171009_122709 (1)

Jesienna Liga LA powiat

20171009_122825 (1)

Jesienna Liga LA powiat

20171009_123024

Jesienna Liga LA powiat

20171009_123048

Jesienna Liga LA powiat

 

Posted in Bez kategorii, nasze sukcesy | Leave a comment

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W KAMPUSIE WIELICKIM

Już w najbliższą niedzielę 15 października w Kampusie Wielickim odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha.

Zawody rozpoczną się od 9.00 -kategoria szkoła podstawowa – zapisy od 8.30

Kategoria młodzieżowa i seniorska – od 11.00 – zapisy od 10.30.

Zachęcamy do udział !

tenis turniej 2017.10

 

Posted in Bez kategorii, UKS MAGNUM | Leave a comment

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

25 września w Parku w Wieliczce odbyły się Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Gminy Wieliczka. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych dla uczniów młodszych ( do VI klasy ) w ramach Igrzysk Dzieci oraz dla młodzieży z klas VII i oddziałów gimnazjalnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Igrzyska Dzieci:

III m zajęły dziewczęta, które pobiegły w składzie : U. Baka, G. Róg, J. Hoffman,
Z. Banaś, P. Bergel, K. Domanik, K. Kaczor, M. Kwiatkowska, N. Stachura, E. Hajduk, Z. Talapka

IV m – zajęli chłopcy w składzie: S. Mrugała, G. Kuc, J. Kosałka, M. Wagner,
M. Kania,
P. Paryła, K. Ruśniok, K. Młyński, P. Gałuszka, L. Śliwa, M. Bryl.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Złoto wywalczyła drużyna dziewczęta w składzie: K. Mrugała, A. Sumera,
P. Włodarczyk, K. Kurek, M. Surówka, E. Sielawa, J. Nawrot, Z. Bożek,
G. Płachta, E. Bilska, E. Kowal, K. Czop, K. Morawska

Srebro zdobyli chłopcy w składzie: P. Zięcik, S. Urbańczyk, B. Dańda, M. Kaczor, K. Kacprzak, M. Dyrda, M. Gołda, D. Gibała, M. Drzał, M. Janus.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.

Posted in Bez kategorii, nasze sukcesy | Leave a comment

Jesienna Liga LA

W piątek 29 września na Małopolskiej Arenie LA w Wieliczce odbyły się zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Jesienna Liga LA. W zawodach wzięli udział uczniowie klas VII oraz młodzież z oddziałów gimnazjalnych.

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły, zdobywając łącznie 15 medali, w tym 6 medali złotych, 4 srebrne oraz 5 brązowych.

Dziewczęta:

100 m
I m – Wiktoria Racisz 2 d
III m – Ewelina Sielawa 2 e

300 m
I m – Julia Ślusarczyk 2 a
II m – Dominika Babiarz 2 a

600 m
I m – Klaudia Kurek 2 b
II m – Zuzanna Bożek 3 b

Skok w dal
I m – Kamila Mrugała 2 a
II m – Katarzyna Zawiślan 2 a
III m – Aleksandra Sumera 3 b

Pchnięcie kulą
III m – Aleksandra Surówka 3 c

sztafeta 4 x 100 m
I m – Kamila Mrugała 2 a, Julia Ślusarczyk 2 a, Eliza Bilska 3 a, Magda Surówka 3 a

Chłopcy:

100 m
III m – Bartosz Filipów 2 e

1000 m
I m – Bartłomiej Dańda 3 b

Pchnięcie kulą
III m – Krystian Kowalski 3 a

Sztafeta 4 x 100 m
II m – Bartosz Filipów 2e, Mateusz Gołda 2b, Krystian Kowalski 3a, Sebastian Urbańczyk 3d

DSCF4026

Jesienna Liga LA

DSCF4027

Jesienna Liga LA

DSCF4029

Jesienna Liga LA

DSCF4042

Jesienna Liga LA

DSCF4044

Jesienna Liga LA

DSCF4045

Jesienna Liga LA

DSCF4053

Jesienna Liga LA

DSCF4055

Jesienna Liga LA

DSCF4063

Jesienna Liga LA

DSCF4065

Jesienna Liga LA

DSCF4066

Jesienna Liga LA

DSCF4068

Jesienna Liga LA

DSCF4078

Jesienna Liga LA

DSCF4083

Jesienna Liga LA

DSCF4084

Jesienna Liga LA

DSCF4087

Jesienna Liga LA

DSCF4088

Jesienna Liga LA

DSCF4090

Jesienna Liga LA

DSCF4092

Jesienna Liga LA

DSCF4094

Jesienna Liga LA

DSCF4095

Jesienna Liga LA

DSCF4097

Jesienna Liga LA

DSCF4102

Jesienna Liga LA

DSCF4103

Jesienna Liga LA

DSCF4104

Jesienna Liga LA

DSCF4111

Jesienna Liga LA

 

 

 

Posted in Bez kategorii, nasze sukcesy | Leave a comment

Klasyfikacja generalna XIII Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Wielickiego

Dziewczęta 2006 i młodsze:

1 GUZIK ALEKSANDRA  71
2 PERZ IZABELA 68
3 DOMANIK KLAUDIA  49
4 PIEKARCZYK ZUZANNA  47
5 PERZ NATALIA 43
6 ROSPOND PATRYCJA  17
7 GAJ MILENA  10
8 FILIPEK ANGELIKA  8
9 HOFFMAN JULIA 0

Chłopcy 2006 i młodsi:

1 BAJER GRZEGORZ 74
2 NOWAK JAKUB  66
3 TURECKI KACPER  63
4 TURECKI JAKUB  46
5 WCISŁO PATRYK  36
6 MARCHEWKA RAFAŁ  28
7 GADZINA KAROL  18
8 DE GUZMAN JANEK 17
9 GADZINA KRYSTIAN 14
10 PARYŁA PIOTR  14
11 KUBERA DAWID  8

Dziewczęta starsze:

1 PARYŁA ALEKSANDRA  66
2 BAJER EMILIA 56
3 STACHURA MAGDALENA  56
4 MALARCZYK MARTYNA  46
5 RUDNY ZUZANNA 38
6 RADECKA AMELIA  28
7 STRĄCZEK KAROLINA 19
8 MENSFELD NATALIA 15
9 KLIMCZAK NATALIA  14
10 PIĘKOSZ NATALIA  6

Chłopcy starsi:

1 KORNAŚ BARTŁOMIEJ  105
2 STALMACH ZBIGNIEW JUNIOR 93
3 WCISŁO KONRAD  80
4 PERZ SZYMON  62
5 PTASZNIK BARTŁOMIEJ  61
6 KWIECIŃSKI JAKUB  60
7 PIEKARCZYK MICHAŁ  48
8 KUCHARSKI MATEUSZ  48
9 POPEK ŁUKASZ  39
10 PARYŁA PAWEŁ  33
11 BODNAR MICHAŁ  33
12 GAŁUSZKA PAWEŁ  33
13 JĘDRZEJOWSKI OSKAR  33
14 GALA BARTŁOMIEJ  30
15 KUĆ GRZEGORZ  29
16 GALA DAWID  28
17 KUS MARIUSZ  28
18 SKRZYPEK ADRIAN  27
19 JAREK MACIEJ  23
20 WAŚNIOWSKI OLIWIER  21
21 CIOPAŁA MICHAŁ 17
22 WOJAS BARTŁOMIEJ  16
23 PIOTROWICZ TOMASZ  13
24 PASEK KAMIL  13
25 PASZEK HUBERT 12
26 STROJEK KAROL  12
27 ZAJDA BARTOSZ  11
28 PIĘKOSZ JAKUB  7
29 PASEK ADRIAN  6
30KORCZAK DAMIAN 1

Kobiety:

1 HAJDUK ALICJA 84
2 GUZIK IWONA  29
3 GÓRECKA JULIA  17

Mężczyźni:

1 ZIMNICKI TOMASZ 125
2 BRUZDA RAFAŁ  116
3 DŻWIG ANDRZEJ  101
4 KOLIŃSKI WITOLD  100
5 MICHAŁOWSKI WŁODZIMIERZ  98
6 KUREK JACEK  96
7 MARCHEWKA ARTUR  79
8 PORĄBKA DARIUSZ  79
9 PARTYKA RYSZARD  70
10 GARYCKI ADRIAN  69
11 NAŁÓDKA DARIUSZ  68
12 RUDNY MAREK  65
13 WIROŃSKI PIOTR  60
14 STALMACH ZBIGNIEW  56
15 STANISZEWSKI KRZYSZTOF  55
16 PIEPRZYK SZYMON  55
17 NOWICKI MAREK  50
18 KMIEĆ PAWEŁ  47
19 GDULA ADAM  40
20 TALER DAWID 39
21 KLIMCZAK MAREK  38
22 STRUZIK MICHAŁ  37
23 JUSZKIEWICZ PIOTR 37
24 TURECKI JAROSŁAW  33
25 LEWICKI PIOTR  32
26 BEŁZA JANUSZ  28
27 NATKANIEC ŁUKASZ  21
28 HAZIK JAKUB  19
29 BZOWY SŁAWOMIR 18
30 SIERANT PIOTR  18
31 KRAWCZYK KACPER  17
32 LELEK PAWEŁ  17
33 KUC LESZEK 0 16
34 WOJDYŁA DOMINIK  16
35 JANIK GRZEGORZ  15
36 JANISZEWSKI MARIUSZ  15
37 PIĄSTKA MICHAŁ 15
38 SKRZYPEK GRZEGORZ  13
39 SZELEST JACEK 0  13
40 KONIECZNY TOMASZ  12
41 BUJAK PIOTR 11
42 PIEKARCZYK TOMASZ  11
43 WIERZBIŃSKI MARCIN 11
44 SYREK RAFAŁ  8
45 RACHWAŁ TOMASZ  7
46 RADECKI MAREK  7
47 LODOWSKI JANUSZ 5
48 WAŚNIOWSI JANUSZ 5
49 CHOLEWA WACŁAW 4
50 STACHURA TOMASZ 4
51 GALA STANISŁAW 3
52 ZAKRZEWSKI JAKUB  0

Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Galeria zdjęć na FB powiatu wielickiego https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1421154121255101.1073742011.132942113409648&type=3

oraz FB Gminy Wieliczka https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1836630186353614.1073743111.519930461356933&type=3

Posted in Bez kategorii, UKS MAGNUM | Leave a comment