my na konferencji „WF z klasą”

W grudniu pojechaliśmy do Warszawy na konferencję podsumowującą pilotażową edycje programu. I wiecie co nie żałujemy, było super! Warsztaty prowadzili ludzie, u których widać, że mają pasje i radość z tego co robią. zarazili nas i podpowiedzieli kilka nowych pomysłów, które z pewnościa wykorzystamy w naszej pracy.

Nie będe opisywać co i jak się działo bo specjaliści już to zrobili:)

Napisze tylko dziękujemy i cieszymy się, że ten program trwa motywuje nas, mobilizuje i daje przykłady co robić by było lepiej.

Wróciliśmy pełni energii i pomysłów jak prowadzić lekcje by były fajne :)

Oto kilka zdjęć z konferencji,ceo_web1000px_029 ceo_web1000px_036 ceo_web1000px_039 ceo_web1000px_012jpg ceo_web1000px_003 V__1FA4 jesteśmy tam szukajcie nas:)

 

 

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

współpraca z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Piłki Siatkowej

W ramach współpracy z innymi szkołami i ośrodkami sportowymi, naszemu koledze Grzegorzowi Kruczkowi udało się pozyskać od Podkarpackiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej w Rzeszowie, kilka niezbędnym materiałów- książek szkoleniowych z zakresu nauczania i doskonalenia piłki siatkowej. Otrzymaliśmy również tablice poglądowe dla uczniów z zakresu techniki gry w piłkę siatkową, które z pewnością przywiesimy do wglądu dla wszystkich uczniów.

WP_003478 WP_003451 WP_003452 WP_003453 WP_003454 WP_003455 WP_003456 WP_003477

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

ferie z siatkówką

Ferie to czas wolny od szkoły, jednak dla uczniów, którzy nie wyjechali na wypoczynek i białe szaleństwo zorganizowaliśmy zajęcia sportowe, których tematem przewodnim była piłka siatkowa.

Mimo zimna, mrozu i trudnych warunków uczniowie przyjechali na zajęcia i rozegraliśmy wraz z nauczycielami koordynującymi program, mecze siatkówki, którym towarzyszyły wielkie emocje, duch sportowy i zabawa.

Ferie na sportowo – jesteśmy na tak! :)

WP_003260 WP_003261 WP_003263 WP_003264 WP_003267 WP_003270 WP_003275 WP_003276 WP_003277 WP_003280

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

gierka

a tutaj kilka zdjęć z gierki nauczyciele (mgr Barbara Pelczar, mgr Grzegorz Sitek, mgr Anna Fąfrowicz) kontra uczniowie klasy 3Tim. Było troche walki, zabawy i radości i tak ma być!  p.s. za tydzień rewanż :)

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

badminton

witam

tym razem będzie kilka zdjęć, jako że w naszej szkole coraz chętniej gra sie w badmintona dostosowaliśmy naszą mniejszą salke do tejże gry, większość chętnie z niej korzysta, a umiejętności uczniów rozwijają się w dużym tępie :)

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

rajd bieszczadzki

W ramach programu WF z klasą dla uczniów naszej szkoły zorganizowany został Rajd Bieszczadzki  w dniach 22-23 października 2013 roku.

Uczniowie wraz z opiekunami, kolegą Sebastianem Darskim i Marcinem Kowalskim z samego rana 22 października wyjechali w Bieszczady. Zwiedzili cerkiew w miejscowości Równia następnie udali się do Mucznego i tak rozpoczęli wędrówkę szlakiem żółtym przez Bukowe Berdo —> Kamień —> Przełęcz pod Tarnicą —> Tarnicę —> Szeroki Wierch i zeszli do Ustrzyk Górnych skąd busem udali się do Kalnicy, gdzie nocowali.

Drugiego dnia udali się na Wyżniańską Przełęcz —> Połonine Caryńską —>Przysłup Caryński po zawędrowali do busa i udali się w drogę powrotną.

Pogoda się udała, mało turystów na szlakach i fajna atmosfera sprawiły, że uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki i docenili aktywne spędzanie czasu wolnego. Z rozmów wynikało, iż mimo zmęczenia i trudu wędrówki chętnie wybiorą się na kolejny rajd :)

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz

przełaje sztafetowe

witam

zgodnie z obietnicą znów troche o naszych startach w zawodach szkół ponadgimnazjalnych.

Tym razem reprezentacja naszej szkoły wystartowała w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Niestety dziewczęta znalazły się na końcu stawki z powodu złego samopoczucia w czasie biegu jednej z uczennic, natomiast chłopcy uplasowali się w połowie stawki. Oto kilka fotek z tych zawodów”)

Kategorie Bez kategorii | Zostaw komentarz