Debata szkolna na temat Tik

Debata szkolna rozpoczęła się dziś wraz z dzwonkiem na pierwszą lekcję. Wzięli w niej udział przedstawiciele klas pierwszych,drugich,trzecich,czwartych,piątych oraz szóstych. Zespół naszego bloga, czyli Ja, Iga i Agnieszka z klasy 6b siedziałyśmy z dala od reszty uczniów i bacznie obserwowałyśmy działanie debaty. Z przygotowanej prezentacji dowiedzieliśmy się do czego wykorzystujemy komputery, internet oraz w jaki sposób możemy komunikować się ze znajomymi przez internet. Przedstawiciele każdej klasy wybrali po 10 zasad do kodeksu szkolnego. Gdy skończyli zadzwonił dzwonek na przerwę.

W czasie przerwy ustawiliśmy stoły w kształt podkowy. Gdy ponownie zadzwonił dzwonek zajęliśmy swoje miejsca i każdy się przedstawił. Razem z Igą liczyłyśmy głosy na propozycje zasad do kodeksu szkolnego. Później rozmawialiśmy o wadach i zaletach wybranych przez klasy zasad. Na koniec z 24 zasad wybraliśmy 12 najważniejszych.

Na koniec pani Małgorzata Bereszyńska chwilę rozmawiała z przedstawicielami klas. Po ok. 10 minutach znów zadzwonił dzwonek i wszyscy oprócz zespołu naszego bloga udali się na przerwę. Natomiast my ustawiałyśmy krzesła i stoły, po czym opuściłyśmy klasę.

Pisała : Julia Kmiecik

Witaj, świecie!

Cześć !

Z góry dziękuję za odwiedzenie tej witryny.

Mam na imię Julia i mam 13 lat. Mieszkam w Głogowie i uczęszczam do Szkoły Podstawowej nr 7 im. Stanisława Staszica w Głogowie

Blog  – będzie polegał na opisywaniu ważniejszych wydarzeń z życia szkoły z perspektywy ucznia.

Inni uczniowie - Wasze sugestie nowych wpisów proszę kierować na adres : muszka.szkolna@wp.pl

Wpisy będą pojawiać się 1 na tydzień !!!.