na warsztacie

Wakacje wakacjami, a czas na różne zajęcia i kombinowanie musi się znaleźć. Pogoda nas wyjątkowo nie rozpieszcza i wręcz jest mało letnia :(

Jutro Glichów świętuje kilka okoliczności – a przede wszystkim okrągły jubileusz. Program dnia będzie urozmaicony, ponieważ uroczystości rozpoczynają się już o godzinie 14tej. Dla małych i dużych uczestników mamy wiele atrakcji. Coś dla oka, coś dla ucha i nie tylko.

Ponownie wystawimy kolekcję pocztówek, jakie powstały w ramach projektu 2.0 „Glichów 2014 – wioska marzeń”. Doszły też nowe propozycje – z jednej z pocztówek mamy … puzzle. Będzie także konkurs z nagrodami – każda pocztówka jubileuszowa zostanie oceniona przez jury złożone z gości, którzy nas odwiedzą.

glichowskie kapliczki przydrożne

praca absolwentki szkoły w Glichowie – Ani

można i tak?

na odwrocie konkursowej pocztówki znajduje się jubileuszowy stempel

 

 

 

About Małgorzata Janik

Witam na blogu związanym z realizacją programu Szkoła z klasą 2.0. Jestem nauczycielem języka niemieckiego. To jest mój zawód, ale i wielka pasja. Uczę w gimnazjum, prowadzę także zajęcia dodatkowe w formie projektów. Zrealizowałam kilka udanych działań w ramach programu eTwinning. Lubię poznawać nowe techniki i uczyć się na sprawdzonych wzorcach.
This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge