W sercu małej ojczyzny

To tytuł projektu edukacyjnego, jaki będą realizować uczniowie, wspólnie z rodzinami i mieszkańcami Glichowa. Działamy od następnego tygodnia do końca listopada. Zorganizujemy uroczyste obchody Święta Edukacji oraz program na 11 Listopada. Spotkamy się na warsztatach dziennikarskich i fotograficznych – do współpracy zaprosimy profesjonalistów z prawdziwą pasją. Nie zabraknie żywych lekcji historii i poznawania faktów w terenie. W szkolnej redakcji powstawać będą biuletyny i numery specjalne, poświęcone aktualnościom, sprawom z życia uczniów, ale także świeżutkie relacje z przebiegu prac projektowych. Szukamy chętnych uczniów do współpracy, wolontariuszy i pasjonatów TIK. Pierwsze spotkanie w następny piątek – godzinę ustalimy jeszcze w szkole.

Zatem: Konopniczaki do dzieła!

Sezon 2014/15 będzie kontynuacją ciekawych zajęć metodą projektu.

About Małgorzata Janik

Witam na blogu związanym z realizacją programu Szkoła z klasą 2.0. Jestem nauczycielem języka niemieckiego. To jest mój zawód, ale i wielka pasja. Uczę w gimnazjum, prowadzę także zajęcia dodatkowe w formie projektów. Zrealizowałam kilka udanych działań w ramach programu eTwinning. Lubię poznawać nowe techniki i uczyć się na sprawdzonych wzorcach.
This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

One Response to W sercu małej ojczyzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge