drugi sezon

Jest co robić, a łatwo nie będzie. Mam nadzieję, iż już wkrótce moje kochane Konopniczaki zaistnieją na nowym blogu w kolejnej edycji „Szkoła z klasą 2.0″. Dzielnie ich wspieram, nie tylko moralnie. Cieszę się bardzo, że glichowskie Stowarzyszenie, które prowadzi tę małą szkołę realizuje od września bardzo ciekawy projekt, związany przede wszystkim z historią edukacji – a zwłaszcza w okresie wojennym. Rzeczona inicjatywa troszkę opóźniła w czasie decyzje związane z innymi programami, jakie będą realizowane w bieżącym roku szkolnym. Ale. Na razie podróżujemy światami równoległymi, które wnet się spotkają i sprzęgną energię. A póki co, projekt „W sercu małej ojczyzny” na pełnych obrotach. I czytamy! Czytamy! Ojeju – wspomnienia uczniów, nauczycieli, szukamy nateriałów źródłowych. I co więcej – zdobywamy kolejnych przyjaciół historii Glichowa :)

foto pracy plastycznej

About Małgorzata Janik

Witam na blogu związanym z realizacją programu Szkoła z klasą 2.0. Jestem nauczycielem języka niemieckiego. To jest mój zawód, ale i wielka pasja. Uczę w gimnazjum, prowadzę także zajęcia dodatkowe w formie projektów. Zrealizowałam kilka udanych działań w ramach programu eTwinning. Lubię poznawać nowe techniki i uczyć się na sprawdzonych wzorcach.
This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

2 Responses to drugi sezon

  1. dawid6344 says:

    Bardzo się cieszę, że możemy wziąć udział w nowym projekcie ‚szkoła z klasą 2.0′. Ja i moi koledzy jesteśmy w redakcji szkolnej gazetki. Zostajemy po lekcjach w szkole i bardzo lubimy redagować gazetkę szkolną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge