Nowa edycja, nowe porządki

Witajcie! Podobnie, jak Justyna pozostanę tutaj. Historię nowoczesnej edukacji będziemy obserwować i współtworzyć z innej perspektywy :)

Natomiast moi podopieczni kontynuują przygodę z edukacją w nowej edycji programu „Szkoła z klasą 2.0″.

Założyli właśnie swoje dwa blogi i działają. Dobrze wiemy, że świetnie im to wychodzi i na pewno w tym roku rozwiną dalej skrzydła.

Zaglądajcie na bloga uczniów z Glichowa, będzie tu o czym poczytać.

Od dziś działa także i drugi, tworzony przez najmłodszych uczniów – oni całkiem niedawno zaczęli się uczyć, ale i od nich można niejednego ciekawego faktu się dowiedzieć. Sprawdźcie sami! Biorą z energią „Przyrodę pod lupę, jednak … nie tylko”!

About Małgorzata Janik

Witam na blogu związanym z realizacją programu Szkoła z klasą 2.0. Jestem nauczycielem języka niemieckiego. To jest mój zawód, ale i wielka pasja. Uczę w gimnazjum, prowadzę także zajęcia dodatkowe w formie projektów. Zrealizowałam kilka udanych działań w ramach programu eTwinning. Lubię poznawać nowe techniki i uczyć się na sprawdzonych wzorcach.
This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

4 Responses to Nowa edycja, nowe porządki

 1. My jestesmy na nowym blogu, ale dużo pracy przed nami. Pozdrawiamy panią. Bystrzaki
  julia.grzenkowiczzso2wejherowo.pl ostatnio opublikował…Mikołajkowe zabawyMy Profile

 2. elacieminska says:

  Małgosiu, dziękuję za odwiedziny i przywołanie lata :) „Skaczę” po różnych miejscach naznaczonych Twoją obecnością :) Gratuluję odznak eTwinning i – jak zwykle – mnóstwa ciekawych pomysłów… Zaraz zajrzę na blog uczniowski i poczytam o „braniu przyrody pod lupę” :) Pozdrawiam…
  elacieminska ostatnio opublikował…Czy wiesz, że… Akcja „Odkrywamy” :) My Profile

  • Droga Elu! Dziękuję za ciepłe słowa. W tym roku leciutko zmieniam pozycję projektową, wspieram i obserwuję. Ziarno zasiane w ostatnich 3 latach wschodzi cudownie. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszych aktywności tegorocznych i cieszę się, że nasza edukacja z taką dynamiką podlega zmianie.
   „Przyroda pod lupą” to nasze tegoroczne oczko w głowie i rezultaty widoczne będą w teczce wirtualnej tutaj: http://konopniczakizglichowa2.blogspot.com/
   Przesyłam moc serdeczności!
   Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge