V Ogólnopolski Festiwal Szkoły z Klasą 2.0

 

 

Festiwal (2)V Ogólnopolski Festiwal Szkoły z Klasą już za nami. Jesteśmy pełni wrażeń i szczęśliwi, że mogliśmy w nim uczestniczyć. Obszerniejsza relacja pojawi się na blogu później, na razie parę gorących zdjęć  :).Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom za możliwość przyjazdu do stolicy.

.ludowo

Na zdjęciu powyżej: gościnnie na stanowisku szkoły w Cybince z oryginalną ekspozycją. Szczególnie podobały mi się sandały z łyka :)

Na stronę

A to już  nasze stanowisko :)

Festiwal Wik. Eks.

 duch

Zakładka do książki w kształcie ducha autorstwa Pauliny  w butonierce eksperta :)

3 thoughts on “V Ogólnopolski Festiwal Szkoły z Klasą 2.0

  1. Cieszę się bardzo, że to moja uczennica (kiedyś w nauczaniu początkowym byłam wychowawczynią p. Teresy) dziś sama prowadzi uczniów do zdobywania osiągnięć w zakresie edukacji, do kształtowania poczucia wartości wśród uczniów. Od samego początku zaistnienia w Szkole z Klasą 2.0 uporczywie trwała w działaniach i zachęcała do nich innych. Pobyt w Warszawie to nagroda za całoroczny trud dla p. Teresy i jej zespołu.

    • P. Aniu, dziękuję za miłe słowa :) .Nauczanie w klasach 1- 3 jest bardzo ważnym etapem, kształtującym nieraz na całe życie stosunek dziecka do nauki, a nabywane w tym okresie doświadczenia pozostają w pamięci często przez całe życie. Ja mam jak najlepsze wspomnienia z tego okresu i cieszę się, że tak nowocześnie -/ o czym mi się nawet w dzieciństwie nie śniło/ – bo w sieci mogę Pani teraz za nie podziękować :) .
      Teresa Bobowska ostatnio opublikował…„Szkoła w Ugandzie” – uczymy innych c.d.My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge