Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

WójtKlasa VI

Dnia 26.06.2015r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Jak co roku, dzień ten uczniowie i nauczyciele rozpoczęli Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Lipniku, którą odprawiał Ks. Proboszcz Janusz Widur. Po Mszy Świętej wszyscy udali się do budynku szkoły, gdzie w sali gimnastycznej o godz. 9:00  nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po wniesieniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu, głos zabrał Dyrektor mgr inż. Arkadiusz Skiba. Pogratulował wszystkim uczniom sukcesów, następnie życzył udanego i bezpiecznego wypoczynku. Podziękował też za wspólną pracę nauczycielom i rodzicom. Najlepsi uczniowie w nauce i zachowaniu otrzymali nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne. Podziękowania na ręce p. Dyrektora złożył Samorząd Uczniowski. Gratulacje, podziękowania i życzenia udanego wypoczynku złożył również Wójt Gminy Wiśniowa mgr Wiesław Stalmach, podkreślając w swej wypowiedzi wielką wartość, jaką ma wykształcenie dla każdego człowieka. Część artystyczną przygotowała klasa szósta. Po akademii wszyscy uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, gdzie otrzymali świadectwa.

Uroczyste zakończenie klasy III Gimnazjum w linku http://zpolipnik.pl/gimnazjuml/zakonczenie-gimnazjum/

U. Kucała

 

One thought on “Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

 1. Serdecznie gratuluję i dziękuję Wam za rok aktywnej pracy, za działania pełne zapału, które nas wszystkich niezwykle motywowały.
  Życzę Wam udanych, pełnych słońca wakacji i inspiracji do realizacji projektów w nowym roku szkolnym :)
  Pozdrowienia
  Ola
  Szkoła z Klasą 2.0
  aleksandraszk ostatnio opublikował…Otwieramy Szkołę z Klasą 2.0!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge