cze 09

PODSUMOWANIE III EDYCJI ” WF Z KLASĄ”

Zrealizowaliśmy wszystkie założone cele:)!!!

Urozmaiciliśmy ilość dyscyplin sportowych na lekcjach wychowania fizycznego, teraz już na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Wprowadzono zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej dla grupy chętnych uczniów.

Udało się również zrealizować  jeden z największych postulatów uczniów i zachęcić rodziców do czynnego udziału w zajęciach sportowych podczas lokalnej akcji sportowej oraz podczas zajęć z piłki siatkowej oraz fitnessu dla pań.

Dzięki życzliwości Dyrekcji udało się również odnowić parkiet na sali gimnastycznej.

Nie zamierzamy jednak kończyć naszej przygody i nadal będziemy zachęcać uczniów i  ich rodziców do aktywności fizycznej i prozdrowotnego stylu życia.

 

cze 04

LAS- „SPORT-ZDROWIE-ZABAWA”

W dniu 04 czerwca 2016 r. w Naszej Szkole odbył się festyn sportowy pod hasłem „SPORT-ZDROWIE-ZABAWA”.

W wydarzeniu uczestniczyła cala społeczność szkolna, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście.

Uczniowie mieli możliwość rywalizacji w dyscyplinach lekkoatletycznych: biegu na 60 metrów, rzucie piłką lekarską oraz skoku w dal.

Chłopcy uczący się w szkole podstawowej rozegrali turniej piłki nożnej a uczniowie gimnazjum mieli możliwość sprawdzenia swoich możliwości w turnieju piłki siatkowej, nasi najmłodsi uczestnicy doskonale bawili się podczas gier i zabaw ruchowych.

Podczas festynu oprócz rywalizacji sportowej promowaliśmy zdrowy styl życia, odżywiania się – nie zabrakło łasuchów na kalarepę i rzodkiewki:).

Uczniowie mieli możliwość skorzystać z badań antropometrycznych oraz pomiarów.

Dodatkową atrakcją, która cieszyła oczy dzieci i rodziców był występ zespołu ludowego  ” Mała Wielkopolska”.

Najlepsi sportowcy w tym dniu zostali uhonorowani medalami.

fot.4 fot.12 fot.44 fot.55 fot.111 fot.117 fot.130 fot.139 fot.142 fot.150 fot.193 fot.210 fot.236 fot.357 fot.535 fot.540 fot.546 fot.550 fot.647 fot.677

cze 02

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

maj 18

DZIEŃ PATRONA – ZDOBYCIE MONTE CASSINO

kwi 23

KOLEJNE MISTRZOSTWA NAUCZYCIELI W PIŁCE SIATKOWEJ JUŻ ZA NAMI!!!

Dnia  23.04.2016 po raz kolejny w naszej szkole o odbyły się Mistrzostwa Nauczycieli w Piłce Siatkowej, które są okazją do udziału w zmaganiach sportowych  środowisk nauczycielskich.

 

kwi 04

AKTYWNOŚĆ POZA SZKOŁĄ

Nasi uczniowie w swoim wolnym czasie znajdują chęci do rozwijania swoich pasji

Daria swoje wolne chwile poświęca na trenowaniu gimnastyki artystycznej, Mateusz startuje w biegach osiągając coraz to lepsze wyniki natomiast Wiktoria trenuje kajakarstwo.

 

mar 13

Maraton zumby już za nami!

W piątek 11 marca br. w naszym Zespole Szkół odbył się maraton zumby. Przez dwie godziny sala gimnastyczna Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 w Poznaniu wypełniona była tańczącymi, rozentuzjazmowanymi Paniami, które dawały z siebie wszystko w tym popularnym tańcu łączącym w sobie elementy tańców latynoskich z fitnessem. Instruktorom prowadzącym zajęcia udało się wykrzesać z każdego niezliczone pokłady energii i zaangażowania, za co serdecznie dziękujemy.

Oprócz fantastycznej zabawy imprezie przyświecał jeden główny cel – pomoc drugiej osobie. Uczestniczki maratonu zumby dzięki swojej aktywności mogły wytańczyć zdrowie nie tylko dla siebie, ale również dla naszego podopiecznego Jakuba, który zmaga się chorobą nowotworową.

gru 18

Dzień marchewki

Mamy wesołe minki bo jedząc marchewkę dostarczamy witaminki.

gru 07

Mikołajki na sportowo

gru 03

XIV Łazarski turniej Mini Piłki Siatkowej

Starsze posty &laquo

css.php