Sportowo przez całe życie – czyli „LAS – lokalna akcja sportowa” w różnym wieku

IMAG0203

IMAG0205 IMAG0207

Nasza lokalna akcja sportowa polegała na tym, żeby pokazać, że ze sportem można mieć do czynienia przez całe życie – jeżeli tylko tego chcemy. W naszej akcji uczestniczyli przedszkolaki z Przedszkola nr 7 Sióstr Serafitek, studentki KWSPZ oraz rodzice przedszkolaków i naszych uczniów oraz oczywiście nasi uczniowie. Akcja była przeprowadzona w 3 etapach.

Pierwszy etap to była integracja naszych uczniów wraz ze studentkami z dietetyki.  Oprócz wyczerpujących ćwiczeń w których dziewczyny wraz z chłopakami wyciskali tzw. siódme poty, była też zabawa w dwa ognie.

W drugim etapie swoje ciała modelowały i poprawiały tężyznę fizyczną chętne do ćwiczeń mamy przedszkolaków i uczniów podczas aerobiku przeprowadzonego przez Bogumiłę Bzduła – nauczyciela naszej szkoły.

W trzecim etapie najliczniejszym uczestniczyli przedszkolaki wraz z naszymi uczniami. Przeprowadzone przez Michała Petermana – nauczyciela naszej szkoły, zajęcia z piłki nożnej, gdzie pomagali mu w tym nasi uczniowie – cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem przedszkolaków.

Dziękujemy za udział wszystkim osobom począwszy od  najstarszych do najmłodszych za fajną zabawę ze sportem i stworzenie miłej sportowej atmosfery. Jak tylko człowiek chce to sport może bawić w każdym wieku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge