Olimpiada pomysłów

1 2 3 4 5 IMAG0252 IMAG0261 IMAG0269 IMAG0275 IMAG0276 IMAG0279

6 czerwca w Hali Sportowej Koło w Warszawie odbyła się Olimpiada Pomysłów WF-u z Klasą – podsumowanie pierwszej edycji programu WF z Klasą. W podsumowaniu uczestniczyło ok 25 szkół z całej polski, które zaprezentowały swoje pomysły na przeprowadzenie ciekawej lekcji wychowania fizycznego.

Nasza szkoła w składzie: Łukasz Koszycki, Gabriel Kostaś, Jacek Danecki, Przemysław Duda, Piotr Kadula, Kamil Katra oraz Bogumiła Bzduła – szkolna koordynatorka Wf-u z klasą, zaprezentowała trening interwałowy przy muzyce z wykorzystaniem taśm Thera – band. Dziękujemy uczestnikom za przyłączenie się do wspólnych ćwiczeń.

Sami braliśmy udział w różnych na prawdę bardzo ciekawych pomysłach. Zintegrowaliśmy się ze sportowym środowiskiem, poznaliśmy nowych ludzi i całe to doświadczenie dało nam bardzo dużo radości i zadowolenia.

W tym miejscu chcieliśmy podziękować organizatorom i wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę – oby więcej takich pozytywnych pomysłów się rodziło :)

 

2 thoughts on “Olimpiada pomysłów

 1. Serdecznie gratuluję zaliczenia I edycji programu WF z Klasą. Cieszę się, że mogłam czytać o tak wspaniałych działaniach jak Wasze. Z przyjemnością wyślemy Wam Certyfikat dla szkoły. Mam nadzieję, że będziecie kontynuować wszystkie dobre praktyki.

  Zapraszamy do II edycji programu. Rejestracja już została otwarta.
  http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/ii-edycja-programu-wf-z-klasa-ruszyla-rejestracja

  Z życzeniami sportowych wakacji,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

  PS Widzieliście już?
  http://vimeo.com/99001657
  http://www.ceo.org.pl/pl/wf/materialy/filmy

  • Bardzo dziękujemy :)
   Cieszymy się, że podołaliśmy i, że udało nam się zrealizować wszystkie zadania zaproponowane w I edycji programu WF z Klasą :)
   Miło nam było uczestniczyć w tym programie. Dało nam to dużo urozmaicenia i radości z tego powodu :) Mamy nadzieję, że spotkamy się w II edycji :)
   Pozdrawiamy i do zobaczenia – może podczas kolejnej Olimpiady Pomysłów ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge