RSS Feed

Powitanie wszystkich blogerów.

16 listopada 2014 by gredeccywp.pl

Witamy serdecznie wszystkich , którzy w kolejnej edycji ” Szkoły z Klasą 2.0″ postanowili dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i pomysłami na forum blogów . Jesteśmy nauczycielami  w  Zespole  Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Teodora Bolduana w Wejherowie (http://zso2wejherowo.pl ). W jego skład wchodzą : oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 11 , Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Teodora Bolduana i II Liceum Ogólnokształcące . W bieżącym roku 46 oddziałów i blisko 1200 uczniów w wieku od 5 do 19 lat .  W programie „Szkoła z Klasą 2.0″ bierzemy udział trzeci raz z rzędu. Realizacja tego programu sprawia nam wszystkim  wiele satysfakcji. Wierzymy , że i tym razem uda się nam sprostać zadaniu i zaciekawić Was swoimi wpisami.


5 komentarzy »

 1. michijanik pisze:

  Dzień dobry! Ja też chciałbym się przywitać :) Ale Was dużo!
  Pozdrawiam
  Michał
  michijanik ostatnio opublikował…Mam prawoMy Profile

 2. gimnazjakop.pl pisze:

  Przybiegłam Was przywitać :) Jestem oszołomiona ilość członków zespołu. Cieszę się na współpracę i wymianę doświadczeń :)

 3. monikakubica pisze:

  Witam wszystkich, tym razem na blogu :)
  monikakubica ostatnio opublikował…Okładkowe fantazjeMy Profile

 4. szkola2zero pisze:

  Witam wszystkich nauczycieli z Wejherowa :)

  Bardzo się cieszę, że w tym roku blogujecie razem z nami! Jestem niezmiernie ciekawa Waszych działań, nie tylko tych związanych z programem. Dlatego z niecierpliwością czekam na Wasze kolejne inspirujące wpisy!

  Zachęcam też do regularnego odwiedzania naszego bloga głównego: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/, a także tablicy Pinterest: http://www.pinterest.com/szkolazklasa/, na której powoli zaczynają pojawiać się pierwsze inspirujące wpisy z tegorocznych blogów.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnego blogowania!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

  PS. Zapraszam Was oraz Waszych uczniów do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej lektur szkolnych: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/co-warto-czytac-w-szkole-wyraz-swoje-zdanie/ Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zdania w tym temacie :)
  szkola2zero ostatnio opublikował…Co warto czytać w szkole? Wyraź swoje zdanie!My Profile

 5. dziewczyny1h pisze:

  Jak miło ujrzeć tyle blogujących osób :) /Natalia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge