RSS Feed

Tydzień czytania za nami .

16 grudnia 2014 by gredeccywp.pl

Witajcie . Ostatnio dużo u nas się dzieje. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nowe sukcesy . Teraz kilka słów o tym co udało się a co nie w trakcie trwania „Tygodnia czytania”.

Rozpoczęliśmy w poniedziałek 09 grudnia od wspólnego czytania „Ani z Zielonego Wzgórza” . Nie uwierzycie , ale już o 7.30 ( a lekcje mamy na 8.00) prawie cała klasa Odkrywców wiedzy – Bystrzaków , siedziała już na holu i oczekiwała na start naszej akcji.  Aby zachęcić wszystkich do czytania zostałem pierwszym lektorem. Przez 30 minut udało się przeczytać 15 stron . W czasie czytania grupa słuchających uczniów powiększała się aż do dzwonka na lekcje.

Przez cały tydzień Bystrzaki czytały na lekcjach i poza nimi „Anię z Zielonego wzgórza” , Mali naukowcy natomiast „Dzieci z  Bullerbyn” Wśród lektorów byli nauczyciele , rodzice i starsze koleżanki i koledzy .

Nasze Cudaki z I c zaczytywały się i słuchały  wierszy Juliana Tuwima . A co jakiś czas nagrywały audiobooki . Trudno uwierzyć ? Możecie ich posłuchać tutaj  „Cudaki czytają” . Także w pozostałych klasach w tym tygodniu czytanie stało się jednym z najciekawszych zajęć.

Nie przestaniemy czytać . W dalszym ciągu będziemy próbowali wciągać w naszą akcję jak najwięcej osób.  No i trzeba jeszcze wykonać to co się nie udało a było zaplanowane . Mam nadzieję , że jeszcze przed świąteczną przerwą będę mógł opowiedzieć o tym .


Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge