RSS Feed

Warto unowocześniać – ciąg dalszy.

5 stycznia 2015 by gredeccywp.pl

Po przeczytaniu wpisu o zadowolonych pierwszakach korzystających z IPadów oraz wsłuchując się w opinie starszych uczniów ze Szkoły Podstawowej i Liceum w całości zgadzam się ze stwierdzeniem , że warto unowocześniać . Musimy pamiętać , że nie tylko nowoczesne pomoce dydaktyczne ale również najnowsze metody przekazywania wiedzy są podstawą wszelkich przemian w edukacji. Dlatego tak ważne jest aby nauczyciele cały czas doskonalili swój warsztat pracy, wprowadzali do swoich zajęć jak najwięcej nowości i uczyli uczniów uczyć się.
W Nowym 2015 Roku wszystkim życzę realizacji wspaniałych pomysłów wprowadzających naszych uczniów w świat dorosłych.
PS. Dobra wiadomość dla naszych uczniów – kolejne IPady są już w szkole !

IMG_1383


Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge